PARTNERZY WYDARZENIA

PARTNER

Spółka DLabs powstała w 2015 roku jako wyodrębniona jednostka spółki DiabetesLab Poland, które skupia swój obszar działania na prowadzeniu prac badawczo – rozwojowych dotyczących cukrzycy oraz tworzeniu produktów przeznaczonych na ten rynek. Pomysłodawcą pomocy diabetykom był prezes obydwu spółek, który od dziecka choruje na tę chorobę. Za DLabs i DiabetesLab Poland stoją nie tylko cele komercyjne, ale także misja – chęć niesienia pomocy oraz edukowania społeczeństwa. Ze względu na umiejętności zespołu, jakimi są wiedza z obszarów przetwarzania dużych ilości zbiorów danych (big data), nauka z obszarów analizy danych (data science), uczenie maszynowe (machine learning) oraz sztuczna inteligencja (AI), postanowiono wydzielić obszar firmy, którego zadaniem będzie realizacja projektów związanych z tymi działaniami nie dotyczącymi bezpośrednio cukrzycy. Tak powstało osobne przedsiębiorstwo DLabs, którego zadaniem jest realizacja usług, wdrażanie produktów oraz prowadzenie prac badawczo - rozwojowych związanych z analityką danych.

PARTNER

ASTRAFOX dostarcza usługi i rozwiązania biznesowe. Kluczowe obszary naszej działalności to:
- Workflow (AMODIT),
- Business Intelligence (Tableau, Alteryx)
- rozwiązania ERP (Comarch ERPXL)
- portale korporacyjne (SharePoint),
- programowanie .NET (systemy pisane na zamówienie)
- serwis IT (opieka nad infrastrukturą, sprzęt, oprogramowanie)

PARTNER

Iron Mountain­ firma założona w 1951 roku, jest światowym liderem w zakresie usług przechowywania i zarządzania informacjami. Współpracuje z ponad 225 000 organizacjami na całym świecie i posiada sieć nieruchomości o powierzchni ponad 85 milionów stóp kwadratowych w ponad 1400 obiektach w ponad 50 krajach. Magazyny Iron Mountain chronią miliardy cennych aktywów, w tym krytyczne informacje biznesowe i bardzo wrażliwe dane. Dostarczając rozwiązania, które obejmują zarzadzanie informacjami, transformacje cyfrową, bezpieczne przechowywanie, bezpieczne niszczenie, Iron Mountain pomaga klientom obniżyć koszty i ryzyko, przestrzegać przepisów umożliwiając bardziej cyfrowy sposób pracy.

Asseco Data Systems S.A. (ADS) jest producentem i dostawcą produktów, usług i specjalistycznych rozwiązań informatycznych bazujących na oprogramowaniu własnym oraz firm trzecich.

Spółka dysponuje wiedzą ekspercką oraz kilkudziesięcioletnim doświadczeniem blisko tysiąca ekspertów i specjalistów. Jest wiarygodnym partnerem i dostawą systemów, rozwiązań i usług IT dla przedsiębiorstw wszystkich branż oraz jednostek administracji samorządowej.

W ofercie Asseco Data Systems znajdują się również rozwiązania realizujące procesy optymalnego zarządzania dokumentami oparte o ideę paperless. Najbardziej wszechstronnym jest System Zarządzania Procesami i Obiegiem Dokumentów „Koliber”. Umożliwia on zarządzanie elektronicznym obiegiem wszystkich dokumentów oraz sprawny przepływ informacji i decyzji wewnątrz organizacji. Koliber usprawnia i przyśpiesza obsługę procesów biznesowych – w tym: rozliczanie faktur, procesy zakupowe, procesy kadrowe, zarządzanie projektami i budżetowanie. Więcej informacji o systemie koliber znajdziesz na stronie: assecods.pl/oferta/rozwoj-oprogramowania/koliber/.

PATRONAT HONOROWY

European Management Assistants - czyli Europejskie Stowarzyszenie Sekretarek i Asystentek jest międzynarodową siecią osób profesjonalnie zajmujących się wspomaganiem kadry zarządzającej, czyli przede wszystkim sekretarek i asystentek, a także innych osób, którym zależy na własnym rozwoju oraz przyszłości ich zawodu. Celem stowarzyszenia jest bycie znaczącym głosem w Europie w zawodzie asystentki kadry zarządzającej m.in poprzez: tworzenie sieci wysoko wykwalifikowanych asystentek kadry zarządzającej, które mogą służyć radą w rozwoju zawodowym, tworzenie forum dla asystentek kadry zarządzającej, pracodawców i szkoleniowców czy też tworzenie wizerunku asystentki kadry zarządzającej, jako ważnego elementu zespołu zarządzającego. Stowarzyszenie ma na celu również tworzenie możliwości dla upowszechniania międzynarodowych kontaktów w Europie poprzez wymianę pomysłów i doświadczeń praktycznych, oraz poprzez organizowanie międzynarodowych spotkań o charakterze zawodowym i kulturalnym.

Krajowa Izba Gospodarcza jest największą niezależną organizacją biznesu w Polsce. Powstała w 1990 roku. Reprezentuje największą liczbę przedsiębiorców, łącząc ponad 150 organizacji biznesowych.

PATRONAT MEDIALNY
© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki