PARTNERZY WYDARZENIA

PARTNER

CompuTec S.A. to najbardziej utytułowany Złoty Partner SAP, wielokrotnie nagradzany jako Najlepszy Partner SAP Business One w Europie Środkowej i Wschodniej czy Światowy Lider Innowacji, który od lat tworzy i wdraża rozwiązania IT dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Specjalizuje się we wdrożeniach SAP Business One dla przedsiębiorstw w Polsce i za granicą. Nadrzędnym celem firmy CompuTec jest zwiększanie konkurencyjności i efektywności swoich klientów, poprzez maksymalizację ROI i minimalizację ryzyka nietrafionych inwestycji IT. Doświadczenie CompuTec oraz fachowa kadra pozwalają na realizację kompleksowych i złożonych implementacji zintegrowanych systemów zarządzania w zakresie ERP, CRM oraz EIM. CompuTec, jako pierszy na świecie, wdrożył wersję SAP Business One 9.3 (Zelan), 9.1 (MAN) oraz 8.82 (Saginomiya). Najwyższą jakość produktów i usług firmy CompuTec potwierdza certyfikat jakości ISO 9001:2008 nadany przez jednostkę certyfikującą DNV, obejmujący projektowanie, wdrażanie i serwisowanie systemów informatycznych w oparciu o rozwiązania firmy SAP. CompuTec jest wiodącym dostawcą rozwiązań produkcyjnych dla SAP Business One na całym świecie. Ma ponad 300 klientów w kilkunastu branżach. Wielu z nich to liderzy w swoich dziedzinach np. MAN Truck and Bus Polska – importer samochodów ciężarowych, Chełmski Cement (Cemex) – producent i dostawca materiałów budowlanych, Krynicki Recykling – przetwórstwo odpadów szklanych, Boryszew – jedna z największych grup przemysłowych w Polsce, Zelan – producent opakowań jednorazowych z tworzyw sztucznych czy też jedna z największych drukarni wielkoformatowych w Europie Środkowej.  Implementacja CompuTec w firmie Savitor została nagrodzona w prestiżowym europejskim konkursie SAP Quality Awards za jakość i metodykę wdrożenia. CompuTec został również wyróżniony w tym samym konkursie za wzorową implementację w firmie Retail Partner Polska – wyłącznego dystrybutora w Polsce firmy Checkpoint Systems – światowego lidera w dziedzinie zabezpieczania towarów. Powyższe nagrody CompuTec otrzymał jako jedyny partner SAP Busines One w Polsce. Dedykowany dział rozwoju oprogramowania  dla SAP Business One tworzy między innymi rozwiązania wspierające produkcję (CompuTec ProcessForce – prestiżowa nagroda SAP Global SSP dla Najlepszego Rozwiązania Branżowego, wspierający, między innymi, takie marki jak Pepsi, Danone i Orkla), gospodarkę magazynową (CompuTec WMS), rejestrację produkcji (CompuTec PDC) oraz zarządzanie etykietami i wydrukami ( CompuTec Labels). Firma Computec może pochwalić się największą liczbą klientów referencyjnych SAP Business One na świecie.

PARTNER

Firma Systemy Informatyczne ITXON Sp. z o.o. od 2002 nieprzerwanie świadczy najwyższej klasy usługi na rynku rozwiązań, zapewniających ochronę, bezpieczeństwo i stabilność pracy nawet najbardziej skomplikowanych systemów komputerowych. 
Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Handlowym firmy Kaspersky Lab Polska. Bliska współpraca, ciągłe rozwijanie sieci dystrybucji oraz pozyskiwanie nowych klientów zostało docenione przez firmę Kaspersky Lab Polska, która od 2006 roku wręcza nam corocznie Certyfikat Dystrybutora Roku.

Dzięki ciągłemu udoskonalaniu naszej firmy, staliśmy się przedstawicielem na Polskę dużych, międzynarodowych korporacji: Acronis, DeviceLock Inc., Entensys, Parallels Inc. Dzięki stopniowemu rozszerzaniu naszego asortymentu możemy zapewnić coraz to lepsze rozwiązania w dziedzinie zabezpieczania danych, wirtualizacji stacji roboczych oraz oprogramowania narzędziowego.

W obecnej chwili jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej klasy oprogramowanie, pozwalające na odpieranie ataków wirusów komputerowych i innego szkodliwego oprogramowania, naprawianie i konfigurowanie dysków twardych, korzystanie z wielu systemów operacyjnych na jednym komputerze dzięki technologii wirtualizacji, odzyskiwanie skasowanych danych,a także kontrolowanie dostępu osób trzecich do komputera domowego lub firmowych stacji roboczych.

Dzięki stale rozbudowywanej sieci partnerów oraz dystrybutorów jesteśmy w stanie szybko i sprawie dostarczać oprogramowanie do klientów na terenie całego kraju. Jednym z najważniejszych założeń naszej firmy jest wysokiej klasy obsługa, szybka realizacja zamówień oraz profesjonalna pomoc techniczna. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się jak najodpowiedniej dobrać i dostosować oprogramowanie do potrzeb i posiadanej
infrastruktury technicznej.

WYSTAWCA

NMG SA jest dynamicznie rozwijającą się firmą informatyczną, funkcjonującą na rynku nowoczesnych technologii od 2002 roku. Jesteśmy wiodącym dostawcą innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla przemysłu, energetyki zawodowej, sektora publicznego, przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych.Więcej inforacji na stronie: http://nmg.pl/pl/about-company

PARTNER

Shodann został założony w 2012 roku z myślą o tworzeniu rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów. Wywodzimy się z branży badań klinicznych i urządzeń medycznych, dostarczając rozwiązania dla firm z Fortune 100. Obecnie nasze oddziały są w Anglii, Irlandii oraz w Polsce.

Dla naszych klientów dostarczamy rozwiązania, które zwiększają ich efektywność dzięki obniżaniu kosztów, zapewniają zgodność z wymaganymi regulacjami poprzez proces walidacji oraz wytwarzamy systemy informatyczne dedykowane do potrzeb klientów.

Najważniejsze jest dla nas partnerstwo, jakość oraz prostota dostarczanych rozwiązań.

PATRONAT HONOROWY

PIGE jest organizacją samorządową założoną 12 grudnia 1991 r. i zarejestrowaną w Sądzie w sierpniu 1992 r.
Działa na podstawie ustawy z dnia 30 maja 1989 r. o izbach gospodarczych (Dz. U. Nr 35, poz. 195) oraz statutu zatwierdzonego przez Walne Zgromadzenie Członków Izby. PIGE reprezentuje polski przemysł elektrotechniczny, który składa się zarówno z wielkich jak i małych i średnich przedsiębiorstw i należy do najważniejszych gałęzi polskiej gospodarki. Izba zrzesza już ponad 80 firm członkowskich i budzi coraz większe uznanie za podejmowane działania w środowisku przemysłu elektrotechnicznego. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Gospodarczej.

Polska Izba Przemysłu Chemicznego (PIPC) jest organizacją reprezentującą branżę chemiczną wobec organów administracji publicznej krajowej i zagranicznej oraz organizacji międzynarodowych. Polska Izba Przemysłu Chemicznego powstała w 1988 r. PIPC jest członkiem szeregu stowarzyszeń krajowych i zagranicznych, w tym – jako jedyna polska organizacja – jest członkiem rzeczywistym Europejskiej Rady Przemysłu Chemicznego CEFIC – ma prawo do reprezentowania polskiego przemysłu chemicznego na forum międzynarodowym. Polska Izba Przemysłu Chemicznego jest realizatorem wielu projektów wewnętrznych takich jak Program „Bezpieczna Chemia”, „ChemHR” czy też „Energia dla Chemii”. PIPC realizuje również projekty finansowane z budżetu UE takie jak: „ChemMultimodal”. Ponadto, PIPC jest organizacją nadzorującą realizację Programu „Odpowiedzialność i Troska” oraz organizatorem Kongresu „Polska Chemia” czy Kampanii „Polska Chemia”.

Narodowa Agencja Poszanowania Energii S.A. została założona w 1994 roku w celu upowszechniania inwestycji energooszczędnych i promowania racjonalnego wykorzystania energii, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Głównym obszarem działalności NAPE jest sektor komunalno-bytowy. Specjalizują się w doradztwie energetycznym, opracowywaniu audytów i świadectw energetycznych budynków. NAPE jako jedna z niewielu firm w Polsce wykonuje świadectwa charakterystyki energetycznej budynków skomplikowanych (wyposażonych w zaawansowane systemy techniczne), a także budynków użyteczności publicznej. Prowadzą szkolenia i publikują podręczniki dla audytorów energetycznych, arkusze kalkulacyjne do przygotowywania audytów oraz materiały edukacyjno-informacyjne. Realizują także projekty międzynarodowe związane z efektywnością energetyczną budynków, finansowaniem ich modernizacji, wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii i poligeneracją, promocją energooszczędności, zintegrowanym planowaniem energetycznym oraz nowoczesnymi technologiami ogrzewania, chłodzenia i wentylacji.

 

Krajowa Izba Gospodarcza jest największą niezależną organizacją biznesu w Polsce. Powstała w 1990 roku. Reprezentuje największą liczbę przedsiębiorców, łącząc ponad 150 organizacji biznesowych. KIG jest członkiem Eurochambres i Międzynarodowej Izby Handlowej w Paryżu. KIG ma podpisane umowy o współpracy z większością narodowych izb gospodarczych na świecie. Krajowa Izba Gospodarcza prowadzi monitoring działalności ustawodawczej Sejmu, przekazuje zbiór postulatów przedsiębiorców do Rządu, Parlamentu, Kancelarii Prezydenta i organów UE. W latach 2009-2016 zrealizowali niemal 40 projektów finansowanych ze środków UE oraz funduszu norweskiego i szwajcarskiego, w tym 12 wspólnie z PARP. W ich ramach przeszkolili 28 000 osób w całej Polsce. Krajowa Izba Gospodarcza działa na rzecz poprawy wizerunku Polski na świecie. 

 

Warszawska Izba Gospodarcza od 1990 roku buduje w regionie silny samorząd gospodarczy, w celu godnego reprezentowania interesów zrzeszonych przedsiębiorców. Wspiera zrzeszone firmy w ich dążeniach do wzrostu konkurencyjności na rynku globalnym. 

Podstawowe kierunki działalności Izby to:

  • rozwój przedsiębiorstw w zakresie wzrostu innowacyjności i konkurencyjności,
  • integracja Członków Izby,
  • wzmocnienie roli samorządu gospodarczego,
  • współpraca międzynarodowa przedsiębiorstw,
  • promowanie postaw przedsiębiorczych młodych ludzi i rozwoju młodych przedsiębiorców,
  • propagowanie zasad społecznej odpowiedzialności i etyki w biznesie.

Członkostwo w Izbie daje możliwość nawiązania owocnych kontaktów biznesowych, poszerzenia rynków zbytu, a także podniesienia kompetencji kadry pracowników.

 

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP został utworzony w 1965 roku jako instytut państwowy, którego podstawowym zadaniem było opracowywanie i wdrażanie w różnych gałęziach przemysłu nowych technologii, systemów automatyki, urządzeń produkcyjnych i specjalistycznej aparatury kontrolno-pomiarowej. Prawie pięćdziesiąt lat bliskiej współpracy z przemysłem zaowocowało szeregiem nowych opracowań i znaczących wdrożeń. Dziełem Instytutu PIAP są między innymi: Krajowy System Automatyki i Pomiarów POLMATIK, zautomatyzowane stanowiska produkcyjno-montażowe dla FSM Tychy, zautomatyzowane i zrobotyzowane linie technologiczne w zakładach kineskopów w Piasecznie. W ostatnich latach w Instytucie PIAP opracowano i uruchomiono produkcję antyterrorystycznych robotów mobilnych.

 

PATRONAT MEDIALNY
© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki