PRELEGENCI

Krzysztof Grajper, Dyrektor Działu Handlowego, Solwena Sp. z o.o.

Inżynier Informatyki ze specjalizacją: grafika komputerowa. Inspiracją dla jego działań biznesowych są takie postacie jak guru sprzedaży i zarządzania – Briana Tracy czy Warren Buffett. Posiada unikalne doświadczenie menedżerskie, które nabył pracując w firmach takich jak: Netia, Orange, Twoje Kontakty, Wydawnictwo Mediaplanet, Agora SA czy też Lacan Technologies. Obecnie w firmie Solwena zajmuje się rozwojem biznesu i tworzeniem sieci handlowej. Prywatnie uwielbia bieganie oraz podróżowanie, a w wolnych chwilach oddaje się pasji gotowania.

Edwin Dudziak, Prezes Zarządu, Solwena Sp. z o.o.

Harmonijnie łączy wieloletnie doświadczenie menedżerskie, zdobywane w takich branżach jak IT, energetyka, elektroautomatyka i stoczniowa, z głęboką wiedzą ekspercką w zakresie komputerowych systemów zarządzania, efektywności energetycznej i kontrolingu. Jako Prezes Zarządu firmy Solwena koordynuje rozwój i komercjalizację systemu Inteligentnego Zarządzania Energią. Absolwent Politechniki Gdańskiej, MBA. Prywatne pasje to podróże, żagle, narty i muzyka.

Magdalena Oksańska - Head of Property Management Compliance, Knight Frank

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży nieruchomości. Specjalizuje się w zarządzaniu nieruchomościami (licencja zarządcy nr 14689) oraz związanych z tą usługa aspektach compliance. W firmie Knight Frank pracuje od 10 lat, gdzie zaczynała pracę na stanowisku zarządcy nieruchomości, następnie jako key account manager odpowiadała za portfolio takich klientów jak: AIB/Peakside Polonia Management, Azora, Deka Immobilien czy MOSAIC Property. Przez 2 ostatnie lata na stanowisku Head of Property Management Department nadzorowała i koordynowała pracę prawie 60 osobowego zespołu w Warszawie i miastach regionalnych Polski. Od lutego na stanowisku Head of Property Management Compliance odpowiada za działania, których celem jest zapewnienie zgodności podejmowanych przez zarządców działań z przepisami prawa, standardami rynkowymi, wewnętrznymi procedurami i oczekiwaniami klientów, którzy powierzyli nieruchomości w zarządzanie firmie Knight Frank.

Krzysztof Nowak – Property Manager, CBRE Sp. z o.o.
Studia na Politechnice Krakowskiej na Wydziale Inżynierii Sanitarnej i Wodnej. Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie na Wydziale Inżynierii Lądowej i Geodezji, mgr inż. budownictwa lądowego w zakresie urządzeń i instalacji sanitarnych. Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjno-inżynieryjnej w zakresie instalacji sanitarnych. Posiada licencję zarządcy nieruchomości . Praca na stanowiskach kierownika robót sanitarnych, inspektora nadzoru, zarządcy obiektów wojskowych, lotniska; zarządca biurowców, budynków mieszkalnych; menedżer ds. zarządzania obiektami magazynowymi (400.000 m²); kierownik obsługi technicznej, udziałowiec firmy projektowej. Praca w jednostkach organizacyjny MON, Est-On Property Management Sp. z o.o. (Echo Investment S.A.), Manufaktura Sp. z o.o., Raben Polska Sp. z o.o., Strabag Property and Facility Services Sp. z o.o., CBRE Sp. z o.o. Doświadczenie w zakresie planowania inwestycji, nadzoru inwestorskiego, projektowania, budowy, eksploatacji, prowadzenia negocjacji umów o roboty budowlane, usługi, zakup nieruchomości, umów najmu, opracowywanie specyfikacji i dokumentacji przetargowych, tworzenie struktur organizacyjnych i procedur wewnętrznych, kierowanie zespołami pracowników, zarządzania nieruchomościami magazynowymi, biurowymi i niezabudowanymi.

Agata Janowska, Dyrektor Pionu Zarządzania Nieruchomościami Biurowymi, Dział Zarządzania Nieruchomościami i Aktywami, Savills
Kieruje zespołem zarządców nieruchomości biurowych sprawując nadzór m.in. nad usługami z zakresu optymalizacji kosztów eksploatacyjnych oraz budowania wartości i zwiększenia atrakcyjności budynków biurowych. W czasie dotychczasowej kariery zawodowej odpowiadała za zarządzanie m.in. jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków biurowych - Warszawskim Centrum Finansowym, w którym koordynowała trzyletni proces modernizacji obiektu i jego certyfikacji w systemie LEED. Do grona klientów, którym doradzała należą m.in.: Commerz Real, Echo Investment, Tristan Capital Partners i ING Real Estate Investments.

Inga Chłódek - Graphic Designer w Prime Time PR

Ukończyła Grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Specjalizuje się w brandingu. W Prime Time PR od trzech lat zajmuje się projektowaniem strategii wizualnych marek na rynku rynku nieruchomości.

Zofia Maria Żuławińska – Project Manager w agencji Prime Time PR

Od ośmiu lat związana z branżą nieruchomości mieszkaniowych i biurowych w Krakowie. Od 2014 obejmowała stanowisko Specjalisty do spraw marketingu w Grupie Buma i współtworzyła kampanie marketingowe dla inwestycji dewelopera. Z wykształcenia politolog z pasji marketingowiec.

mgr inż. Rafał Roksela - Kierownik Działu Marketingu, Winda Warszawa

W branży dźwigowej od ponad 10 lat, działacz Stowarzyszenia Pracodawców Branży Dźwigowej, ekspert techniczny kilku firm dźwigowych, na stale zatrudniony w spółce Winda – Warszawa, absolwent projektowania, wytwarzania i eksploatacji urządzeń transportu bliskiego.

dr Ewa Gołębiowska - Członek Zarządu IFMA POLSKA
Wieloletni manager w organizacjach gospodarczych oraz pracownik naukowy Społecznej Akademii Nauk, Kierownik Katedry Innowacji i Zarządzania Projektami na Wydziale Zarządzania w Warszawie. Specjalizuje się w problematyce nowoczesnego zarządzania projektami na rynku nieruchomości oraz zastosowaniem CSR w działalności gospodarczej.

Dariusz Meres - Business Development Manager, Velis Real Estates Tech

Od 6 lat związany z Velis Real Estates Tech w zakresie rozwoju i wdrożeń technologii dedykowanych dla rynku nieruchomości komercyjnych, logistycznych i handlowych. Koordynator ponad 60 wdrożeń dla nieruchomości o łącznej powierzchni 1,8 miliona m2. Zwolennik optymalizacji i automatyzacji zarządzania obsługą techniczną przy wykorzystaniu aplikacji mobilnych oraz sensorów Internetu Rzeczy (IoT). Specjalizuje się w rozwoju biznesu, wdrażaniu systemów oraz prowadzeniu szkoleń. Absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Krakowskiej, specjalność Gospodarka Nieruchomościami. Prywatnie pasjonat górskich wędrówek i podróży.

© 2018 PRIB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki