05.04.2017 - Law Summit

Szanowni Państwo,

5 kwietnia odbyła się konferencja "Law Summit". Serdecznie dziękujemy Uczestnikom za aktywność, Partnerom i Prelegentom za merytoryczne panele oraz Patronom Medialnym za rozgłos.

law4

Wykłady poprowadzili:

- Tomasz Sęk - IESE MBA, partner w spółce doradczej Naveo Sowiński i Sęk sp.j.
"Dlaczego nie realizujemy naszych pomysłów biznesowych w kancelarii - zamierzeń, planów, strategii?"
(Prowadząc kancelarię dzieje się często tak, że "plany swoje, a życie swoje". Różne sprawy angażują nas na tyle, że na koniec dnia zapominamy o naszych własnych zamierzeniach, planach czy strategii jaką chcemy realizować lub braknie na nie czasu. Podczas prelekcji przedstawię studia przypadków z praktyki doradczej ze współpracy z różnymi kancelariami o przyczynach dlaczego tak się dzieje i co można z tym zrobić.)

- Małgorzata Gradek-Lewandowska, Kancelaria Lewandowski Gradek Lewandowska Spółka Partnerska Radców Prawnych
"Innowacyjny prawnik. Zarządzanie kancelarią prawną z wykorzystaniem nowoczesnych technologii"

- Monika Świędrych - Założycielka portalu Prawos.pl oraz autorka bloga PrawniczyMarketing.pl
"Jak rozwijająca się branża Legal Tech w Polsce pomaga prawnikom w pozyskiwaniu nowych klientów"
(Podczas spotkania zaprezentowane zostaną trendy jakie wyznacza portal prawniczy Prawos.pl, wiodąca platforma z branży Legal Tech pomagającą tysiącom prawników z całej Polski nawiązywać nowe kontakty z klientami działając z poszanowaniem ograniczeń etyki zawodowej w zakresie reklamy. Rynek prawniczy zalicza się do najcięższych na całym świecie ze względu na ogromną konkurencję i ograniczenia marketingowe. Zbudowanie mocnej pozycji na tym rynku to ogromne wyzwanie zarówno dla prawników rozpoczynającym swoją działalność oraz posiadających stałą grupę klientów, którzy pragną rozwijać się na większą skalę. Celem prelekcji jest pokazanie jak Internet zmienił szansę prawników na pozyskiwanie nowych klientów stając się głównym narzędziem do budowania marki kancelarii.)

- Katarzyna Przyborowska - Partner Zarządzający warszawskiej Kancelarii Przyborowska-Lazer Kancelaria Prawna LEGE ARTIS s.c. (www.przyborowska-lazer.pl)
"Blog prawniczy - sposób na sukces. Pokaż swoją specjalizację."
(Prelekcja będzie poświęcona zagadnieniu specjalizacji w kancelarii i zaprezentowaniu jej potencjalnym klientom za pomocą bloga oraz mediów społecznościowych. Uczestnicy przekonają się, że jeden dobry wpis w blogu może zapewnić źródło klientów na lata.)

- Katarzyna Abramowicz - Specprawnik.pl
"W jaki sposób prawnicy mogą przygotować swoje kancelarie do sukcesu on-line. Skuteczne pozyskiwanie klientów i sprzedaż usług prawnych w Internecie"

- Joanna Dudziak - DoRadcawBiznesie.pl
"Personal branding - trend czy konieczność?"

- Rafał Chmielewski - CEO Grupy web.lex, autor bloga e-MarketingPrawniczy.pl
"Komunikacja kancelarii prawnej za pomocą mediów społecznościowych"
(Świat rozwija się i zmienia. Zmienia się również sposób komunikacji kancelarii, głównie za pośrednictwem mediów społecznościowych. W trakcie wystąpienia przedstawię najważniejsze korzyści jakie niesie z sobą nowoczesna komunikacja w sieci, a także jakie narzędzia najbardziej efektywnie w promują kancelarię prawną w obecnych czasach.)

law5

© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki