17.01.2013 - Nowoczesne systemy i sprzęt wykorzystywane w laboratorium XXI w.

Szanowni Państwo,
17 stycznia 2013 r., w Centrum Bankowo-Finansowym "Nowy Świat" w Warszawie, odbyła się konferencja Nowoczesne systemy i sprzęt wykorzystywane w laboratorium XXI w.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Polskie Towarzystwo Chemiczne oraz Polskie Towarzystwo Medycyny Sądowej i Kryminologii. Bez Państwa, ogranizacja konferencji byłaby znacznie utrudniona, także pragniemy serdecznie podziękować.

Konferencja rozpoczęła się prelekcją Pana dr Wojciecha Hyk z Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego, która była poświęcona kontroli jakości badań w laboratoriach. Pani dr n. farm. Jadwiga Marczewska reprezentująca Zakład Biochemii i Biofarmaceutyków w Narodowym Instytut Leków, poruszyła temat związany z nadzorem dokumentacji w laboratorium kontroli jakości. Następnie Pan dr Marek Koenner, radca prawny z Kancelarii Koenner, omówił aspekty prawne dokumentacji laboratoryjnej. Rentgenowskie "Badania Struktury i Rozkładu Gęstości Elektronowej w Kryształach", został przedstawiony przez prof. dr hab. Krzysztofa Woźniaka, z Pracowni Krystalochemii Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego. O Chromatografi jonowej jako metodzie referencyjnej w badaniach jakości wody i ścieków, mówił Pan dr hab. Rajmund Michalski, prof. IPIŚ PAN z Instytutu Podstaw Inżynierii Środowiska Polskiej Akademii Nauk. To własnie ten wykład cieszył się największym zainteresowaniem gości, co udowodniła opinia uczestników. Konferencja zakończyła się prelekcją Pana Kazimierza Wilczewskiego, przedstawiciela firmy La-Bel, kóra była Partnerem konferencji. Pan Kazimierz, zapoznał uczestników z kontrolą warunków środowiskowych w laboratorium oraz bardzo ważnym w dzisiejszych czasach bezpieczeństwem danych.
Dziękujemy również za wszystkie Państwa opinie dotyczące wydarzenia oraz jej organizacji. Mamy nadzieję, że spotkamy się podczas kolejnej odsłony wydarzenia.
Jednocześnie pragniemy przekazać serdeczne podziękowania dla Sponsorów konferencji, dzięki którym mogliśmy się spotkać oraz Patronom Medialnym.

LAB2013

© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki