PARTNERZY


 

Image

PARTNER PLATYNOWY

Samsung inspiruje świat i kształtuje przyszłość poprzez wyjątkowe idee oraz innowacyjne technologie. Firma Samsung aktywnie kreuje i definiuje nowe standardy w świecie telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych, tabletów, rozwiązań cyfrowych, systemów sieciowych, pamięci, technologii LSI, półprzewodników oraz rozwiązań LED. 

Więcej informacji można znaleźć na stronach: www.samsung.com/pl/aboutsamsung

Image

PARTNER SREBRNY 

Firma Brother należy do grupy wiodących na świecie producentów wyspecjalizowanych w dziedzinie urządzeń drukujących i technologii komunikacyjnych. Swoją działalność rozpoczęła w 1908 r. w Japonii, a w 2018 r. obchodziła 60-lecie działalności w Europie. Grupa Brother dostarcza rozwiązania najwyższej jakości, tworząc z klientami i partnerami dobre relacje. Firma oferuje produkty i usługi spełniające potrzeby klientów na całym świecie, dzięki nieustannemu rozwojowi infrastruktury produkcyjnej i badawczo-rozwojowej. W portfolio naszej firmy znajdują się urządzenia drukujące oraz drukarki etykiet, skanery, faksy, a przede wszystkim rozwiązania pozwalające na pełną optymalizacje i automatyzacje procesów w środowisku druku, dzięki którym odbiorca może w pełni koncentrować się na swojej działalności. Firma Brother dostarcza Usługi Zarządzania Drukiem, które zapewniają całkowitą przejrzystość oraz kontrolę wszystkich obszarów druku w organizacji przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa oraz ograniczaniu ilości wydruków, zużycia papieru chroniąc tym samym środowisko naturalne. Nasze urządzenia zostały odznaczone wieloma wyróżnieniami oraz nagrodami zarówno w zakresie jakości jak i designu. Jesteśmy również liderami na rynku polskim w zakresie sprzedaży urządzeń atramentowych drukujących w formacie A3 oraz laserowych urządzeń wielofunkcyjnych A4.

Image

PARTNER

OVH jest dostawcą hiperskalowalnych rozwiązań chmurowych o nieprzeciętnej wydajności. Jest europejskim liderem cloud, a zarazem chmurą alternatywną. Założona w 1999 r. we Francji, przez polską rodzinę Klaba, grupa OVH zarządza 28 centrami danych w 12 lokalizacjach, na 4 kontynentach. Firma rozwija globalnie własną sieć światłowodową oraz zarządza zintegrowanymi usługami hostingowymi. OVH dostarcza innowacyjne rozwiązania technologiczne dla ponad 1,4 mln klientów na całym świecie, działając w oparciu o własną infrastrukturę, działy R&D oraz oferując wsparcie 24h. DNA marki tworzą wartości, takie jak: szacunek wobec jednostki, poszanowanie wolności oraz równość w dostępie do najnowszych technologii. Polski oddział OVH został założony we Wrocławiu w 2004 roku i nieprzerwanie realizuje z sukcesem misję firmy – „Wolność dzięki innowacji”, czyli „Innovation for Freedom”.

Image

PARTNER

SentiOne oferuje szereg rozwiązań, najpopularniejsze z nich to SentiOne Listening - narzędzie do monitorowania wypowiedzi internautów. SentiOne zbiera w jednym miejscu opinie i artykuły z całego internetu (w tym z serwisów społecznościowych, forów internetowych, blogów, portali, mikroblogów, serwisów wideo, serwisów informacyjnych oraz porównywarek opinii) na wcześniej określony temat.  SentiOne React to platforma do obsługi klientów online - gdzie z poziomu jednego narzędzia, można zarządzać wszystkimi kanałami online (media społecznościowe, fora, email, WhatsApp). Dzięki wdrożeniu sztucznej inteligencji w powtarzalnych procesach umożliwia optymalizację obsługi klienta i zautomatyzowane zarządzanie komunikacją. SentiOne React AI, zawiera rozbudowany silnik przetwarzania języka naturalnego NLU/NLP, który w oparciu o głębokie uczenie maszynowe połączone z zastosowaniem narzędzi językowych i reguł gramatycznych, umożliwia rozpoznawanie intencji i ekstrakcję ich parametrów.

Image

PARTNER

Stanusch Technologies SA

Image

PARTNER

Nethone jest globalnym dostawcą opartych na sztucznej inteligencji rozwiązań KYU (Know Your Users), które pomagają firmom przekształcać cyberzagrożenia w świadome i opłacalne decyzje biznesowe. Nethone oferuje produkty, które równocześnie pozwalają firmom chronić się przed stratami, jak i zwiększać zyski. Do takich rozwiązań należą m.in. najwyższej klasy zabezpieczenia przed oszustwami online, działające w czasie rzeczywistym narzędzia do adaptacyjnej segmentacji i retencji klientów czy wykorzystujące biometrię behawioralną systemy do zapobiegania przejęciom kont bankowych.

Spółkę założyli w 2016 roku doświadczeni specjaliści w dziedzinie Data Science, eksperci bezpieczeństwa IT oraz wysokiej klasy managerowie związani z branżą finansową. Jest ona obecnie jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw z segmentu FDP w Europie środkowo-wschodniej.

Image

PARTNER

Alterkom to firma specjalizująca się w rozwiązaniach zarządzania urządzeniami przenośnymi, przechowywania danych i wirtualizacji systemów. Grono doświadczonych konsultantów i inżynierów pozwala nam realizować usługi doradztwa, wdrożenia i opieki na najwyższym poziomie. Oferowane rozwiązania zarządzania urządzeniami przenośnymi pozwalają organizacjom na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa korzystania z firmowych aplikacji i danych na telefonach komórkowych czy tabletach, wspierając polityki zgodności np. z regulacjami RODO. Narzędzia te wspierają także bezpieczne współdzielenie dokumentów z dostawcami, klientami i kontrahentami przedsiębiorstwa. Rozwiązania wirtualizacji desktopów umożliwiają zaś zdalną pracę w aplikacjach przetwarzanych w bezpiecznym środowisku wewnętrznym organizacji bez względu na miejsce przebywania pracownika – w biurze, podróży czy w domu. Dzięki swojej charakterystyce oferowane rozwiązania pozwalają przedsiębiorstwom na realizację wizji cyfrowego miejsca pracy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i komfortu. Alterkom współpracuje z najważniejszymi producentami rozwiązań IT takimi jak: Citrix, Dell Technologies, Microsoft, NetApp i VMware.

Image

PARTNER
Innergo Systems jest integratorem rozwiązań technologicznych i dostawcą szerokiej gamy usług z obszaru nowoczesnego ICT. Zajmujemy się projektowaniem systemów telekomunikacyjnych i teleinformatycznych, realizacją dostaw, kompleksowych wdrożeń oraz późniejszą obsługą rozwiązań z tego obszaru. Pomagamy sprostać wyzwaniom nowoczesnego biznesu jakimi są wydajność, mobilność i bezpieczeństwo. Nasza działalność skupia się na obszarach technologicznych związanych z rozwiązaniami mobilnymi, systemami telekomunikacyjnymi oraz rozwiązaniami transmisji i przetwarzania danych, które integrujemy w taki sposób, aby nasz klient mógł dzięki nim w pełni realizować swoje cele nie tylko dzisiaj, ale także w przyszłości. Wiedzę i doświadczenie przekładamy na sprawną i fachową realizację powierzonych nam zadań.

Naszym partnerem biznesowym jest m.in. Apple – jako jedyna firma w Polsce posiadamy status Apple Authorised Enterprise Reseller. Współpracujemy również z Hawlett Packard Enterprise, Cisco, Ascom czy Aruba.

Image

PARTNER

Firma SailPoint założona została w Austin w Stanie Texas w 2005 roku. Obecnie jest spółką notowaną na amerykańskiej giełdzie Nasdaq. SailPoint zdefiniował rynek zarządzania tożsamością i wyznacza w nim kierunki rozwoju, co potwierdzają rankingi czołowych analityków branży IT. Firma SailPoint poprzez oferowane rozwiązania pomaga swoim klientom odpowiedzieć na trzy podstawowe pytania pozwalające rozwijać i kontynuować działania biznesowe w sposób bezpieczny:

  1. Kto ma dostęp do danych firmy?
  2. Kto powinien posiadać taki dostęp?
  3. W jaki sposób ten dostęp jest wykorzystywany?

PATRONAT HONOROWY


 

Image

Izba Gospodarki Elektronicznej reprezentuje i wspiera interesy firm związanych z rynkiem  gospodarki elektronicznej w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem firm zrzeszonych w e-Izbie. Misją Izby Gospodarki Elektronicznej jest rozwój polskiej branży cyfrowej poprzez współpracę, wymianę know-how, działania legislacyjne oraz silną i efektywną reprezentację wspólnych interesów w dialogu z instytucjami polskiej administracji rządowej, Unii Europejskiej oraz organizacjami pozarządowymi w kraju i na świecie. Prezesem Zarządu Izby jest Patrycja Sass-Staniszewska.

Image

Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń jest niezależną organizacją pozarządową działającą od czerwca 2010 r. Naszą główną misją jest wzmacnianie świadomości w obszarze zagrożeń pochodzących z cyberprzestrzeni. Edukujemy, przeprowadzamy gry sztabowe i ćwiczenia, organizujemy wydarzenia zrzeszając środowisko bezpieczeństwa teleinformatycznego. Budujemy również potencjał naukowo-badawczy poprzez realizowanie raportów, ekspertyz czy specjalistycznych projektów w naszej branży. Angażujemy się w prace nad budowaniem systemu organizacji cyberbezpieczeństwa w Polsce.

Fundacja to jednak przede wszystkim ludzie – zespół ekspertów, którzy z pasją rozwijają swoją wiedzę i umiejętności w różnych dziedzinach cyberbezpieczeństwa. Naszą wizją jest bycie jedną z najbardziej inspirujących organizacji, która potrafi sprostać wyzwaniom stawianym przez nieustannie zmieniające się spektrum cyber zagrożeń. Członkowie fundacji są częścią konsorcjum organizującego współpracę CERT-ów europejskich w ramach inicjatywy TRUSTED INTRODUCER, będącej częścią projektu GENAT TF-CSIRT. Blisko współpracuje również z Europejską Agencją Bezpieczeństwa Sieci i Informacji (ENISA). Fundacja jest członkiem APWG (The Anti-Phishing Working Group) oraz polskiego forum zespołów reagujących i zespołów bezpieczeństwa – ABUSE- FORUM.

Image

European Federation of Financial Professionals Polska (€FFP Polska) to Stowarzyszenie działające na rzecz rozpowszechniania i potwierdzania wysokich standardów wykonywania zawodu Doradcy Finansowego w Polsce. €FFP Polska jest organizacją całkowicie niezależną, powstałą w 2007 roku, zrzeszoną w The European Federation of Financial Advisers and Financial Intermediaries (FECIF) w Brukseli. Federacja zrzesza Członków, którzy zdali międzynarodowy egzamin i uzyskali Certyfikat, wydawany przez €FFP Polska. Do tej pory Stowarzyszenie wydało ok. 2000 Certyfikatów EFG® i EFC®.

Od początku działalności €FFP Polska aktywnie działa na rzecz zawodu doradcy finansowego, jego niezależności wobec instytucji jak również propagowania planowania finansowego. Efektem starań €FFP Polska było m.in. włączenie w 2010 roku do klasyfikacji zawodów w Polsce zawodu Doradca Finansowy, z kodem zawodu 241202 (Dz. U. nr 82 poz. 537). Po opublikowaniu zawodu w klasyfikacji zawodów €FFP Polska mogła rozpocząć pracę nad Krajowym Standardem Kompetencji dla zawodu Doradca Finansowy. W 2013 roku Krajowy Standard Kompetencji Zawodowych dla zawodu 241202 Doradca Finansowy został zatwierdzony i opublikowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Image

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne (PTE) jest niezależnym, profesjonalnym, ogólnopolskim stowarzyszeniem ekonomistów zrzeszającym zarówno praktyków, jak i teoretyków. Powstało nawiązując do tradycji zawodowych ruchów ekonomistów na ziemiach polskich w XIX w. oraz warszawskiego Stowarzyszenia Ekonomistów i Statystyków, a także Towarzystw Ekonomicznych działających w Krakowie, Poznaniu i Lwowie w okresie międzywojennym. PTE jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Ekonomistów (The International Economic Association).

PATRONI MEDIALNI


 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.