PARTNERZY


 

Image

Firma Brother należy do grupy wiodących na świecie producentów wyspecjalizowanych w dziedzinie urządzeń drukujących i technologii komunikacyjnych. Swoją działalność rozpoczęła w 1908 r. w Japonii, a w 2018 r. obchodziła 60-lecie działalności w Europie. Grupa Brother dostarcza rozwiązania najwyższej jakości, tworząc z klientami i partnerami dobre relacje. Firma oferuje produkty i usługi spełniające potrzeby klientów na całym świecie, dzięki nieustannemu rozwojowi infrastruktury produkcyjnej i badawczo-rozwojowej. W portfolio naszej firmy znajdują się urządzenia drukujące oraz drukarki etykiet, skanery, faksy, a przede wszystkim rozwiązania pozwalające na pełną optymalizacje i automatyzacje procesów w środowisku druku, dzięki którym odbiorca może w pełni koncentrować się na swojej działalności. Firma Brother dostarcza Usługi Zarządzania Drukiem, które zapewniają całkowitą przejrzystość oraz kontrolę wszystkich obszarów druku w organizacji przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa oraz ograniczaniu ilości wydruków, zużycia papieru chroniąc tym samym środowisko naturalne. Nasze urządzenia zostały odznaczone wieloma wyróżnieniami oraz nagrodami zarówno w zakresie jakości jak i designu. Jesteśmy również liderami na rynku polskim w zakresie sprzedaży urządzeń atramentowych drukujących w formacie A3 oraz laserowych urządzeń wielofunkcyjnych A4.

Image

Dell Technologies to unikalna rodzina firm zapewniających kluczową infrastrukturę, umożliwiająca organizacjom płynne przeprowadzenie cyfrowej transformacji, modernizację środowiska IT oraz skuteczną ochronę danych. To także dostosowana do potrzeb rynku, kompleksowa oferta, perfekcyjna współpraca poszczególnych elementów infrastruktury oraz szybkość dostarczenia kompletnego rozwiązania. Dzięki spersonalizowanemu podejściu do klienta, profesjonalnemu doradztwu, kompleksowej ofercie produktowej, pakietowi usług instalacyjnych i serwisowych, a teraz także elastycznemu finansowaniu projektów IT, Dell Technologies jest wybierany przez klientów wszelkich rozmiarów, ze 180 krajów – od 98 proc. firm z listy Fortune 500, po klientów indywidualnych. Szerokie spektrum oferowanych produktów oraz skrócenie czasu pełnego wdrożenia architektury sprzętowej zapewniają klientom Dell Technologies oszczędności sięgające miliony dolarów. Dzięki tak mocnej ofercie Dell Technologies pozostaje od lat w czołówce firm branży IT.

Image

Talk-A-Bot jest twórcą chatbotów dla klientów korporacyjnych. Firma założona w r. 2016, na rynku Polskim działa od r. 2019 jako Talk-A-Bot sp. z o.o.. W sektorze bankowości współpracuje z ErsteBank, UniCreditBank, OTP Bank, Bank Narodowy Węgier. Oprócz sektora bankowego specjalizuje się w rozwiązaniu komunikacji wewnętrznej dla firm. Z ich narzędzia o nazwie CHEQ korzystają klienci tj.: BOSCH, Rossmann, DPD.

Image

VoiceLab należy do światowej czołówki firm technologicznych zajmujących się rozpoznawaniem oraz rozumieniem mowy, analizą mowy oraz biometrią głosową. Tworzymy algorytmy oparte na sztucznej inteligencji dostarczając kompleksowe rozwiązania w zakresie Conversational Intelligence czyli automatyzacji obsługi klienta, analizy rozmów telefonicznych oraz weryfikacji biometrycznej głosu dla potrzeb call center, aplikacji mobilnych oraz www. Firma VoiceLab jest liderem Voice Bankingu w Polsce. Nasze systemy rozpoznawania mowy zostały wdrożone w Banku Alior, Banku NEST, DHL w Sądach Okręgowych, TVP oraz w branży medycznej.Bankowość głosowa firmy VoiceLab otrzymała wyróżnienie w konkursie Lider Informatyki oraz drugie miejsce w plebiscycie „Złoty Bankier” za najlepsze produkty i usługi finansowe w kategorii innowacja finansowa roku. VoiceLab otrzymał ZŁOTY MEDAL na targach INTARG w Katowicach, za system rozpoznawania mowy wykorzystany w aplikacji do dyktowania dokumentów.

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.