PARTNERZY


 

Image

Integart Sp. z o.o. jest jednym z czołowych w naszym kraju dystrybutorów produktów z tworzyw sztucznych wykorzystywanych w branży reklamowej i drogowej. Aktualnie firma zatrudnia ponad 150 pracowników i obsługuje klientów poprzez rozbudowaną sieć oddziałów w Polsce i w Czechach. Łączna powierzchnia magazynów firmy osiągnęła 14 000 m2. Centrala firmy mieści się Błoniu koło Wrocławia w nowoczesnym kompleksie biurowo magazynowym. Firma dysponuje własnym składem oraz agencją celną.

Od 2017 roku Integart jest oficjalnym dystrybutorem drukarek 3D HP Jet Fusion. Dzięki technologii zastosowanej w tych urządzeniach możliwe jest wprowadzenie nowego, innowacyjnego sposobu produkcji nieograniczonych geometrycznie, finalnych części lub ich prototypowania.

W swojej ofercie dział Druku 3D Integart posiada następujące systemy:

  • HP Jet Fusion 3D z serii 5200 – rozwiązanie dla firm produkujących na masową skalę za pomocą Additive Manufacturing. Idealne narzędzie wpisujące się w trend Przemysłu 4.0.
  • HP Jet Fusion 3D z serii 4200 – rozwiązanie dedykowane zarówno dla prototypowania oraz produkcji małych i średnich serii elementów.
  • HP Jet Fusion 3D z serii 500 – idealne do zastosowań dla zespołów projektowych, głównie w prototypowaniu. Pozwala na wytwarzanie w pełni funkcjonalnych i kolorowych części z poliamidu PA12.

Wszystkich zainteresowanych drukiem 3D i technologią MJF Integart zaprasza do show room’u HP DEMO LAB 3D, w Błoniu k. Wrocławia oraz do odwiedzenia strony https://www.drukarki3dhp.pl/.

Image

VoiceLab należy do światowej czołówki firm technologicznych zajmujących się rozpoznawaniem oraz rozumieniem mowy, analizą mowy oraz biometrią głosową. Tworzymy algorytmy oparte na sztucznej inteligencji dostarczając kompleksowe rozwiązania w zakresie Conversational Intelligence czyli automatyzacji obsługi klienta, analizy rozmów telefonicznych oraz weryfikacji biometrycznej głosu dla potrzeb call center, aplikacji mobilnych oraz www. Firma VoiceLab jest liderem Voice Bankingu w Polsce. Nasze systemy rozpoznawania mowy zostały wdrożone w Banku Alior, Banku NEST, DHL w Sądach Okręgowych, TVP oraz w branży medycznej.Bankowość głosowa firmy VoiceLab otrzymała wyróżnienie w konkursie Lider Informatyki oraz drugie miejsce w plebiscycie „Złoty Bankier” za najlepsze produkty i usługi finansowe w kategorii innowacja finansowa roku. VoiceLab otrzymał ZŁOTY MEDAL na targach INTARG w Katowicach, za system rozpoznawania mowy wykorzystany w aplikacji do dyktowania dokumentów.

Image

LLCD Sp. z o.o. należąca do grupy kapitałowej OPTeam S.A. jest producentem platformy nAxiom w technologii low-code, do wizualnego budowania wydajnych i bezpiecznych aplikacji biznesowych.
Spółka koncentruje się na podnoszeniu konkurencyjności biznesów naszych klientów poprzez szybkie dostarczanie dedykowanych rozwiązań pozwalających na digitalizację procesów i obniżanie kosztów ich obsługi.

Image

OPTeam S.A. tworzy polski rynek IT już od 1988 roku, specjalizując się w dostarczaniu, wdrażaniu i integracji rozwiązań informatycznych. Ofertę firmy stanowi zestaw narzędzi, na które składają się systemy do zarządzania m.in. takimi obszarami, jak księgowość i finanse, HR, logistyka oraz produkcja realizowana przez przedsiębiorstwa dążące do automatyzacji procesów w zakresie planowania, monitorowania, kontroli jakości aż po rozliczanie i analizę kosztów. OPTeam dysponuje szeroką wiedzą na temat stosowanych technologii, nieustannie śledzi trendy i analizuje rynek. Dlatego zawsze doradza rozwiązania najlepiej odpowiadające stawianym wymaganiom. Firma z sukcesem zrealizowała niemal 1 000 projektów dla różnych branż, w tym biznesu, szkół wyższych i administracji publicznej.

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.