PARTNERZY


 

Image

Sony Professional Solutions stawia sobie za cel uwalnianie olbrzymiej energii drzemiącej w obrazie. Centralne znaczenie w tej wizji ma pomoc klientom w budowaniu opowieści, wprowadzaniu zmian, tworzeniu więzi emocjonalnych, stymulowaniu uczenia się i wyzwalaniu potencjału.Firma Sony znakomicie łączy technologię z kreatywnością. Współpracuje z firmami z różnych sektorów, między innymi mediów i produkcji studyjnej, kina, służby zdrowia, sportu, biznesu i edukacji, dostarczając im nowatorskie rozwiązania, będące stymulacją do zmian.Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu oraz współpracy z zaufanymi i uznanymi partnerami technologicznymi Sony oferuje bogaty wachlarz produktów i usług, które stanowią prawdziwą wartość dla firm oraz źródło informacji, wiedzy, rozrywki i inspiracji dla klientów.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.pro.sony.eu
Zapraszamy na Twittera //pirbinstytut.pl/@SonyProEurope%20/%20www.twitter.com/sonyproeurope">@SonyProEurope / www.twitter.com/sonyproeurope

Image

DGT od prawie 27 lat wnosi aktywny wkład w rozwój telekomunikacji w Polsce. Uczestniczy w modernizacji łączności zarówno na rynku operatorów telekomunikacyjnych, jak i w sektorach związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego oraz w przemyśle, biznesie i administracji.

Specjalnością DGT jest konstrukcja i produkcja zintegrowanych systemów łączności dyspozytorskiej DGT-MCS. Mają one zastosowanie na różnych rynkach, a ich cechą szczególną jest integracja używanych na danym obszarze przewodowych i radiowych środków łączności w jednolity system telekomunikacyjny. Systemy DGT-MCS nadają się doskonale do organizacji specjalistycznych stanowisk operatorskich, gdzie operator - na dedykowanej konsoli – przyjmuje zgłoszenia, dokonuje ich dalszej dystrybucji, w szczególności zaś kieruje i nadzoruje pracę podległych mu służb. System dedykowany jest dla instytucji i służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne, jak również dla kluczowych sektorów gospodarki państwa. Może pracować w trudnych warunkach środowiskowych.

Image

MindMade Sp. z o.o. (GrupaWB) to firma technologiczna, realizująca specjalistyczne rozwiązania w obszarach wojskowych, energetyki, przemysłu i infrastruktury. Firma skupia wybitnych specjalistów z dziedziny łączności specjalnej, technologii komórkowych, kryptografii i dedykowanych rozwiązań elektronicznych. Spółka o stuprocentowym kapitale polskim. Wchodzi w skład Grupy WB - największego polskiego, prywatnego producenta nowoczesnych technologii obronnych, oferującego zaawansowane rozwiązania dla sił zbrojnych z całego świata.

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.