PARTNERZY WYDARZENIA

Winda - Warszawa  specjalizuje się w usługach dźwigowych w zakresie:

• projektowania i produkcji wind osobowych i towarowych;
• montaży i konserwacji dźwigów dowolnych typów;
• remontów oraz modernizacji dźwigów osobowych i towarowych
Dostarcza kompletne urządzenia wraz z dokumentacją techniczną i montażem oraz zapewniamy całodobową obsługę serwisową. Działa na rynku od 1988r i jest największym polskim producentem dźwigów ze 100% kapitałem krajowym. Dzięki realizacji ok. 300 modernizacji i wymian wind na nowe w samej Warszawie, jest liderem tego typu usług w stolicy. W stałej konserwacji posiada ponad 2900 urządzeń dźwigów różnych typów w tym produkcji zagranicznej. Zakłady wytwórcze zlokalizowane są strefach przemysłowych w Piasecznie, Konstancinie Jeziornej i Wyszkowie co gwarantuje szybki dostęp do części zamiennych. Nadrzędnym celem przedsiębiorstwa jest wytwarzanie wyrobów i świadczenie usług dźwigowych, charakteryzujących się wysoką jakością i niezawodnością działania oraz zapewniających bezpieczeństwo i komfort użytkownikom.  Flagowy produkt EkoWinda® jest efektem wieloletnich doświadczeń przedsiębiorstwa opartych na wymaganiach klientów oraz własnych rozwiązaniach konstrukcyjnych. Charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji na każdym etapie żywotności urządzenia, zarówno pod kątem zużycia energii jak i ilością napraw pogwarancyjnych.

BELIMO Siłowniki S.A. to szwajcarska firma produkująca siłowniki do przepustnic powietrza, zawory regulacyjne i odcinające z siłownikami a także czujniki stosowane w wentylacji, klimatyzacji i ogrzewnictwie. Ciągłe badania i rozwój konstrukcji zapewniają, że produkty BELIMO uważane są na rynku za wiodące pod względem rozwiązań technicznych, a także stosunku jakości do ceny. Gwarancja na wyroby BELIMO wynosi 5 lat.

WAGO ELWAG Sp. z o.o. należy do grona firm uznawanych za prekursorów i propagatorów innowacyjnych rozwiązań dla elektrotechniki i automatyki. Jest producentem i dostawcą m.in. kompleksowych, otwartych rozwiązań w zakresie nowoczesnych systemów sterowania HVAC, oświetleniem oraz zarządzania budynkami i obiektami przemysłowymi. 

System Automatyki Budynkowej WAGO to rozwiązanie nowoczesne, skalowalne, zapewniające pełną funkcjonalność w zakresie sterowania i monitoringu w budynkach. WAGO w ramach systemu oferuje kompleksowe rozwiązanie zawierające sterowniki, czujniki, zadajniki oraz oprogramowanie inżynierskie i użytkowe (BMS). System znany jest ze swoich ogromnych możliwości integracji różnych standardów komunikacyjnych, co ma duży wpływ zarówno na łatwość, jak i na koszt integracji urządzeń różnych producentów.

Bogaty asortyment sterowników z otwartymi protokołami sieci obiektowych, jak BACnet, MODBUS lub KNX, wraz ze standardowymi modułami wejść i wyjść oraz modułami do podsystemów DALI, M-Bus, MP-Bus, EnOcean lub LonWorks® pozwalają spełnić praktycznie wszystkie wymagania wynikające ze specyfiki rynku automatyki budynkowej.

MBC Automatyka i Wentylacja Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku oraz zapleczem umożliwiającym realizację kompleksowych przedsięwzięć. Doradzając w wyborze najlepszych opcji, projektując i wykonując indywidualne rozwiązania, ciągle doskonaląc własne KNOW-HOW, dba o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń i instalacji, zapewniając usługi w zakresie konserwacji i stałego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

MBC Automatyka i Wentylacja projektuje, wykonuje i serwisuje układy automatyki i sterowania systemów HVAC, nadrzędne układy sterowania i automatyki budynków BMS, instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne, chłodnicze, grzewcze i wodno-kanalizacyjne.

Halton Group jest globalnym liderem technologicznym w zakresie rozwiązań w zakresie wentylacji pomieszczeń. Została założona w Finlandii w 1969 roku przez Seppo Halttunena i ma siedzibę w Helsinkach. Obecnie posiada jednostki produkcyjne w Finlandii, Francji, Niemczech, na Węgrzech, w Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie, Chinach i Malezji oraz jednostki badawczo-rozwojowe. Licencjonowana produkcja odbywa się w RPA, Meksyku, Nowej Zelandii i Australii.
Zapewniamy naszym użytkownikom końcowym bezpieczne, wygodne i produktywne środowisko wewnętrzne, które jest energooszczędne i zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Eveo to nowoczesna firma typu software house, zajmującą się tworzeniem oprogramowania przeznaczonego do zarządzania ekranami oraz wyświetlanym na nich kontentem. Naszymi kluczowymi produktami są systemy wyświetlania na monitorach treści URVE oraz System Rezerwacji Sal. Tworzone przez nas rozwiązania umożliwiają wyświetlanie treści (reklam i informacji) m.in. w biurowcach, halach produkcyjnych, muzeach, obiektach sportowych, komunikacji miejskiej. Eveo jest obecnie liderem rozwiązań Digital Signage na polskim rynku.

PATRONAT HONOROWY

Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Warszawie prowadzi działania kształtujące wizerunk zarządcy nieruchomości, członka PSZN, jako kompetentnego specjalisty działającego na rzecz właścicieli nieruchomości z najwyższą starannością, według najlepszej wiedzy i zgodnie z Kodeksem Etyki.

Mazowieckie Stowarzyszenie Gospodarki Nieruchomościami "SPECJAL" powstało z inicjatywy różnych grup zawodowych związanych z gospodarką nieruchomościami, ochroną środowiska oraz polityką energetyczną. Ideą przewodnią Stowarzyszenia jest skupienie w jednym miejscu wszystkich grup zawodowych związanych z gospodarką nieruchomościami w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników ekonomicznych, energetycznych i w dziedzinie ochrony środowiska.

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC – Polish Green Building Council) jest organizacją pozarządową, mającą na celu wspieranie sektora budownictwa w Polsce, poprzez promowanie i wdrażanie zasady potrójnej odpowiedzialności: środowiskowej, socjalnej i ekonomicznej. Naszym dążeniem jest rozwijanie procesu projektowania, budowania i użytkowania budynków o elementy zrównoważonego rozwoju tak, aby przyniosło to korzyść zarówno ich mieszkańcom, środowisku, jak i wszystkim uczestnikom procesu budowlanego.

Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami jest największą polską organizacją samorządu gospodarczego zrzeszającą przedsiębiorców związanych z zarządzaniem nieruchomościami i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Podstawowym zadaniem Izby jest podejmowanie wszelkich możliwych działań na rzecz przedsiębiorców oraz osób fizycznych związanych z zarządzaniem nieruchomościami, których celem jest tworzenie sprzyjających warunków dla rozwoju przedsiębiorczości, ułatwianie prowadzenia działalności gospodarczej, kształtowanie Państwa przyjaznego przedsiębiorcom i ochrona podstawowych praw i wolności przedsiębiorców.

IFMA to prestiżowa organizacja o zasięgu globalnym. Celem Stowarzyszenia jest integracja środowiska profesjonalistów  z  dziedziny  Facility Managenentu, tworzenia  atmosfery  zaufania  i  szacunku  do  zawodów  Facility  Managera  i  Property Managera oraz wypracowanie profesjonalnych standardów w zakresie Facility Managenent w Polsce. Członkostwo w IFMA to szansa i możliwość osiągnięcia doskonałości w zarządzaniu nieruchomościami poprzez korzystanie ze standardów i dobrych praktyk tworzonych przez organizację, a także wymianę doświadczeń pomiędzy jej członkami.

PATRONAT MEDIALNY
© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki