PARTNERZY


 

Image

NEC Display Solutions jest jednym z czołowych światowych dostawców monitorów LCD, ścian video oraz projektorów. Firma posiada szeroką ofertę monitorów desktopowych i wielkoformatowych, od modeli podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych takich jak chociażby: monitory graficzne, wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej, monitory do budowy ścian video, czy monitory interaktywne. Portfolio wyświetlaczy wielkoformatowych zamykają moduły LED, zarówno do instalacji indoor, jak i outdoor. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, instalacyjne, urządzenia do pracy ciągłej (np. prezentacje w miejscu sprzedaży) i cyfrowe projektory kinowe.

Image

WAGO Sp. z o.o. należy do grona firm uznawanych za prekursorów i propagatorów innowacyjnych rozwiązań dla elektrotechniki i automatyki. Jest producentem i dostawcą m.in. kompleksowych, otwartych rozwiązań w zakresie nowoczesnych systemów sterowania HVAC, oświetleniem oraz zarządzania budynkami i obiektami przemysłowymi. System Automatyki Budynkowej WAGO to rozwiązanie nowoczesne, skalowalne, zapewniające pełną funkcjonalność w zakresie sterowania i monitoringu w budynkach. WAGO w ramach systemu oferuje kompleksowe rozwiązanie zawierające sterowniki, czujniki, zadajniki oraz oprogramowanie inżynierskie i użytkowe (BMS). System znany jest ze swoich ogromnych możliwości integracji różnych standardów komunikacyjnych, co ma duży wpływ zarówno na łatwość, jak i na koszt integracji urządzeń różnych producentów. Bogaty asortyment sterowników z otwartymi protokołami sieci obiektowych, jak BACnet, MODBUS lub KNX, wraz ze standardowymi modułami wejść i wyjść oraz modułami do podsystemów DALI, M-Bus, MP-Bus, EnOcean lub LonWorks® pozwalają spełnić praktycznie wszystkie wymagania wynikające ze specyfiki rynku automatyki budynkowej.

Image

BELIMO Siłowniki S.A. to szwajcarska firma produkująca siłowniki do przepustnic powietrza, zawory regulacyjne i odcinające z siłownikami a także czujniki stosowane w wentylacji, klimatyzacji i ogrzewnictwie. Ciągłe badania i rozwój konstrukcji zapewniają, że produkty BELIMO uważane są na rynku za wiodące pod względem rozwiązań technicznych, a także stosunku jakości do ceny. Gwarancja na wyroby BELIMO wynosi 5 lat.

Image

"MERCOR" S.A. z siedzibą w Gdańsku istnieje od 1988 roku. Jesteśmy jednym z największych w Polsce podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Na naszą kompleksową ofertę składają się: systemy oddymiania, odprowadzania ciepła i doświetleń dachowych, systemy wentylacji pożarowej oraz zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych. Klientom oferujemy także pełną opiekę serwisową. Od ponad 30 lat dostarczamy bezpieczeństwo. Na portfolio firmy składają się setki realizacji wykonanych w Polsce i za granicą. Zdobyte doświadczenie łączymy z innowacyjnością, tworząc nowe rozwiązania na miarę wyzwań współczesnego budownictwa. Od lipca 2007 roku akcje "MERCOR" S.A. są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Oferujemy pomoc w doborze i projektowaniu systemów ochrony przeciwpożarowej, produkujemy urządzenia, które wchodzą w skład tych systemów, dostarczamy je na budowę oraz montujemy, zapewniamy także opiekę serwisową, która jest gwarantem długoletniej sprawności naszych systemów.

Image

Kinnarps zapewnia rozwiązania w zakresie wyposażenia przestrzeni biurowej i obiektów użyteczności publicznej. System wartości spółki charakteryzuje się wysoką jakością produktów i niskim poziomem oddziaływania na środowisko – od surowców po gotowe rozwiązania dla przestrzeni pracy. Obecnie firma Kinnarps jest jednym z największych dostawców rozwiązań w zakresie wyposażenia przestrzeni biurowej. Prowadzi sprzedaż w około 40 krajach, a obroty grupy w roku finansowym 2016/2017 wyniosły około 4,0 miliardów koron szwedzkich. Założona w 1942 roku przez Jarla i Evy Andersonów. Pozostaje firmą rodzinną, którą obecnie zarządzają dzieci i wnuki założycieli.

Image

Mostostal Warszawa SA należy do grona największych firm budowlanych w Polsce. Występując w roli generalnego wykonawcy, realizuje inwestycje we wszystkich kluczowych sektorach rynku budowlanego w krajui zagranicą. Ponad siedem dekad obecności firmy na polskim rynku zaowocowało realizacją wszelkiego rodzaju obiektów z zakresu budownictwa: ogólnego, przemysłowego, ekologicznego, energetycznego, infrastrukturalnego i drogowego. Przez lata aktywności Firma zdobyła szerokie doświadczenie w tworzeniu konstrukcji stalowych i instalacji technologicznych dla przemysłu petrochemicznego i chemicznego. W swoim działaniu Spółka łączy wieloletnią tradycję polskiej myśli inżynierskiej z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Mostostal Warszawa jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych niemal od początku istnienia krajowego rynku kapitałowego. Głównym akcjonariuszem spółki jest Acciona Construcción SA, hiszpańska spółka koncernu Acciona, działającego w ponad 40 krajach na świecie w sektorze infrastruktury, energetyki odnawialnej, czystych technologii oraz gospodarki wodnej. Mostostal Warszawa SA jest głównym udziałowcem kilku przedsiębiorstw tworzących Grupę Kapitałową Mostostal Warszawa.

Image

Securitas w Polsce jest częścią największego na świecie koncernu ochrony Securitas AB, świadczącego usługi dla klientów indywidualnych oraz biznesowych w 58 krajach na terenie Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki i na Bliskim Wschodzie.
Nieustannie badamy nowe technologie i wdrażamy najlepsze rozwiązania. Znamy specyfikę branż klientów i umiemy ograniczać ryzyko. Stosowane przez nas zintegrowane rozwiązania techniczne sprawiają, że nasza praca jest efektywna i skuteczna. Wiemy jednak, ze to nasi pracownicy sprawiają, że jesteśmy najlepsi, dlatego oferujemy synergię, która wynika z połączenia tych dwóch światów.
W Polsce Securitas znajduje się w ścisłej czołówce polskiego rynku ochrony pod względem jakości usług oraz dynamiki rozwoju. Jesteśmy liderem w zakresie wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa.

 

Image

Grupa DEKRA w Polsce jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE - światowego lidera w dziedzinie nadzorów inwestycyjnych, rzeczoznawstwa, odbiorów technicznych, usług dla przemysłu, badań wyrobów oraz certyfikacji systemów zarządzania i rozwoju personelu.
W szerokiej ofercie usług DEKRA dla branży budowlanej znajdują się profesjonalne usługi planowania, zarządzania realizacją i nadzoru inwestorskiego oraz wsparcie eksperckie na każdym etapie inwestycji. Eksperci DEKRA dysponują szeroką wiedzą wymaganą podczas realizacji skomplikowanych projektów budowlanych.

Image

Firma ROGER powstała w 1991 roku, a przedmiotem jej działalności jest projektowanie, produkcja i sprzedaż elektronicznych systemów zabezpieczeń, a w szczególności elektronicznych systemów kontroli dostępu i automatyki dla budynków. Produkty firmy ROGER jako wiodącego dostawcy systemów kontroli dostępu w Polsce można nabyć na terenie całego kraju. Ponadto wysoka niezawodność i funkcjonalność oferowanych produktów, potwierdzona w tysiącach wdrożonych z sukcesem instalacji, przy dobrej relacji jakości do kosztu przyczyniły się do powstania rozległej sieci dystrybucji obejmującej 3 kontynenty i ponad 40 krajów.

Dla oferowanych rozwiązań dostępna jest bezpłatna pomoc techniczna. Dział techniczny firmy zapewnia profesjonalne wsparcie z zakresu doboru i konfiguracji urządzeń oraz oprogramowania.

Image
Image

Dlaczego Adnote?
Ponieważ w jednym narzędziu zyskujesz możliwość tworzenia dokumentacji fotograficznej, opisywania jej, delegowania zadań, weryfikacji ich wykonania, generowania raportów.

Jak działa?
Wszystko w Twoim telefonie, który najczęściej masz przy sobie.
Twoja dokumentacja będzie tak łatwo dostępna jak dostęp do mapy w smartfonie.

Gdzie otrzymasz szczegóły?
Znajdziesz nas ……

Aplikacja Adnote służy do sporządzania dokumentacji fotograficznej z możliwością udostępniania jej w tym samym czasie innym użytkownikom. Adnote został stworzony z myślą o grupach zawodowych pracujących zespołowo i organizacjach dążących do optymalizacji procesów. Zmniejsza ilość generowanych wiadomości e-mail katalogując informacji i oszczędzając przy tym czas.
W adnote w jednym komunikacie przekażesz informację graficzną z opisem
i notatką głosową oraz geolokalizacją. W prosty sposób przydzielisz zadania do oraz zweryfikujesz ich wykonanie.

Autonomiczna Baza Danych Oracle to rewolucja
Baza danych Oracle, to jedna z najpopularniejszych baz danych na świecie, dodanie funkcji autonomicznych do jej wersji chmurowej stanowi jedno z największych osiągnięć w całej historii firmy. Cele funkcji autonomicznych są dwojakie: po pierwsze, mają one obniżyć koszty operacyjne przez ograniczenie kosztownego i uciążliwego zarządzania ręcznego, po drugie — poprawić poziomy usług dzięki automatyzacji i mniejszej liczbie błędów człowieka.

PATRONAT HONOROWY


 

Image

Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik objął Patronatem Honorowym konferencję "Facility & Property Management - bezpieczna i oszczędna nieruchomość". Województwo mazowieckie obejmuje obszar o powierzchni 35 558,47 km² i jest największym województwem w Polsce. Strategia rozwoju jest realizowana poprzez programy wojewódzkie. W szczególności kładziony jest nacisk na tworzenie warunków rozwoju gospodarczego, w tym kreowanie rynku pracy, wspieranie i prowadzenie działań na rzecz podnoszenia poziomu wykształcenia obywateli. Urząd Marszałkowski promuje racjonalne korzystanie z zasobów przyrody oraz kształtuje środowisko naturalne, zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju. Wspierany jest rozwój kultury oraz ochrona i racjonalne wykorzystywanie dziedzictwa kulturowego.

Image

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC – Polish Green Building Council) jest organizacją pozarządową, mającą na celu wspieranie sektora budownictwa w Polsce, poprzez promowanie i wdrażanie zasady potrójnej odpowiedzialności: środowiskowej, socjalnej i ekonomicznej. Naszym dążeniem jest rozwijanie procesu projektowania, budowania i użytkowania budynków o elementy zrównoważonego rozwoju tak, aby przyniosło to korzyść zarówno ich mieszkańcom, środowisku, jak i wszystkim uczestnikom procesu budowlanego.

Image

Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Warszawie prowadzi działania kształtujące wizerunk zarządcy nieruchomości, członka PSZN, jako kompetentnego specjalisty działającego na rzecz właścicieli nieruchomości z najwyższą starannością, według najlepszej wiedzy i zgodnie z Kodeksem Etyki.

Image

Mazowieckie Stowarzyszenie Gospodarki Nieruchomościami "SPECJAL" powstało z inicjatywy różnych grup zawodowych związanych z gospodarką nieruchomościami, ochroną środowiska oraz polityką energetyczną. Ideą przewodnią Stowarzyszenia jest skupienie w jednym miejscu wszystkich grup zawodowych związanych z gospodarką nieruchomościami w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników ekonomicznych, energetycznych i w dziedzinie ochrony środowiska.

PATRONI MEDIALNI


 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki