PARTNERZY


 

Image
Image

PIRXON SA (dawniej SmartMedia Sp. z o.o.) od 2004 roku optymalizuje procesy biznesowe, dostarczając zaawansowane rozwiązania informatyczne polskim i zagranicznym firmom i instytucjom sektora publicznego. Przez ten czas spółka zbudowała pozycję lidera w branży Enterprise Asset Management, zdobywając uznanie ponad 600 klientów.

Dzięki technologiom przyszłości optymalizujemy procesy w przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych. Pracujemy dla polskich i zagranicznych marek, wspierając je w rozwoju i wzmacnianiu pozycji na rynku.

PIRXON SA wdraża autorski system do zarządzania majątkiem trwałym AssetsNinja (dawniej STOCK), a także systemy do zarządzania należnościami i ryzykiem kredytowym. W ostatnich latach firma specjalizuje się również we wdrażaniu robotów do automatyzacji procesów biurowych z wykorzystaniem narzędzi RPA (ang. RPA – Robotic Process Automation). Sukces firmy i jej klientów codziennie buduje zespół kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin. Konsultanci biznesowi, programiści i konsultanci serwisowi stale doskonalą swoje kompetencje i podnoszą poziom wiedzy uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.

PIRXON SA w ramach programu RPO WP 1.1.1: „Ekspansja przez innowacje” prowadzi prace badawczo-rozwojowe w zakresie Augmented Reality, budując platformę do projektowania aplikacji dla okularów wykorzystywanych w systemach rozszerzonej rzeczywistości.

PIRXON SA to:

    ponad 14 lat doświadczenia na rynku usług informatycznych,
    ponad 800 zadowolonych Klientów,
    blisko 500 ulepszeń rocznie wprowadzanych do naszych rozwiązań.

Odwiedź nasze strony i zapoznaj się z pełną ofertą!

pirxon.com | pirxonrobot.com | assets.ninja | agencjapracyrobotow.pl | zatrudnijrobota.pl

Image

Soneta sp. z o.o. jest polskim producentem oprogramowania ERP do zarządzania przedsiębiorstwami – enova365. Spółka powstała w 2002 roku i od tego czasu nieustannie rozwija swój produkt. Jako pierwsza w Polsce udostępniła pełny system ERP w chmurze oraz umożliwiła swoim Klientom korzystanie z niego na wielu urządzeniach (w tym tabletach i smartfonach z systemem Android). Co ważne, aż 91% Klientów wśród dużych firm, jest zadowolonych z użytkowania oprogramowania enova365. Wpływ na to mają przede wszystkim bieżące aktualizacje systemu, możliwość jego personalizowania oraz opieka Partnera na każdym etapie wdrożenia.

System enova365 gwarantuje Użytkownikom bezpieczeństwo i stabilność, a równocześnie pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Oprogramowanie zdobyło uznanie w branży. enova365 została wielokrotnie nagrodzona, w konkursie IT FutureAwards w roku 2016 i 2017 tytułem LIDER IT w kategorii ERP, w 2018 w kategorii BPM, w 2019 została uhonorowana Polską Nagrodą Innowacyjności, natomiast w 2020 roku produkt enova365 zdobył pierwsze miejsce w kategorii Najlepszy system ERP/CRM w chmurze w konkursie Best in Cloudorganizowanym w ramach konferencji Computerworld Polska oraz tytuł Turbiny Polskiej Gospodarki w zestawieniu najlepszych produktów dla sektora MŚP, przygotowanym przez Gazetę Finansową.

enova365 posiada ofertę dla działów księgowych w firmach oraz dla Biur Rachunkowych. Korzystanie z systemu pozwala sprostać wyzwaniom ustawodawcy, Klientów i pracowników – zapraszamy do lektury darmowego e-booka.

Soneta sp. z o.o.
ul. Wadowicka 8A
30-415 Kraków
tel. 12 349 28 00
www.enova.pl

PATRONI MEDIALNI


 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

PATRONAT HONOROWY


 

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.