PARTNERZY WYDARZENIA

Alstor działa na polskim rynku od 1987 roku. Jest postrzegany jako wysokiej klasy VAD, regularnie doradzający wielu polskim przedsiębiorstwom, bankom i szpitalom. Swoje wieloletnie sukcesy zawdzięcza jasnym i uczciwym zasadom, którymi kieruje się od momentu powstania.
W trakcie swej ponad 30-letniej działalności firma wybudowała kilka wyspecjalizowanych działów, takich jak wielorakie rozwiązania dla medycyny (ortopedia, neurologia, rehabilitacja, diagnostyka, kardiologia, chirurgia) oraz infrastruktury dla działów informatyki czy systemów profesjonalnego obrazowania.
W środowisku lekarskim Alstor wyrobił sobie opinię jednej z nielicznych działających na polskim rynku firm, które mają tak obszerne portfolio zaawansowanych, ale jednocześnie przyjaznych użytkownikowi rozwiązań dla lekarzy. Oferta obejmuje takie działy jak radiologia, mammografia, neurologia, onkologia, ortopedia, kardiologia, laseroterapia, otolaryngologia, rehabilitacja czy ucyfrowienie sal operacyjnych.
Naszym priorytetem jest dostarczanie oraz szkolenie lekarzy w wykorzystaniu nowych technologii dla medycyny, dlatego będziemy nadal rozbudowywać portfolio wysokiej klasy rozwiązań, ze szczególnym uwzględnieniem zwiększenia efektywności dla lekarza.

W NETGEAR, przekształcamy pomysły w innowacyjne produkty sieciowe, zapewniające łączność między ludźmi, zasilające nasz biznes nową energią i wprowadzające postęp w naszym życiu. Nasze rozwiązania to łatwe w stosowaniu, potężnie i inteligentne narzędzia. Zaprojektowane właśnie dla Ciebie. W działalności gospodarczej zaufanie jest podstawą wszystkiego. A w rozwiązaniach sieciowych, zagadnienie to staje się szczególnie priorytetowe. Niezależnie od tego, czy jest to mała firma z dużymi marzeniami czy średnia organizacja, gotowa do uczynienia kolejnego kroku, niezbędne jest pełne bezpieczeństwo w dostępie do danych i koncepcji, połączeń do zdalnych lokalizacji oraz udostępnianie pracownikom potrzebnych do pracy narzędzi. W NETGEAR oferujemy rozwiązania sieciowe i ich zabezpieczenia bez kosztów i złożoności, typowych dla nadętych projektów informatycznych. Nasz asortyment zaawansowanych, niezawodnych w działaniu i finansowo przystępnych produktów oferuje dodatkowo łatwość ich instalacji i konserwacji. Dostarczamy rozwiązania, na których można polegać, a dzięki nim, właściciel firmy może poświęcać więcej czasu na to, co jest najważniejsze – jej wzrost i rozwój.

SiDLY to polski, innowacyjny startup telemedyczny. Producent pionierskiego systemu teleopieki opartego na autorskiej opasce na nadgarstek SiDLY Care.
Przy wykorzystaniu autorskich algorytmów, oraz sieci neuronowych firma stworzyła cały system oparty na urządzeniu wearable (pierwsza w Europie certyfikowana medycznie opaska telemedyczną) i zdalnym monitoringu parametrów życiowych. Niezależnie od miejsca pobytu użytkownika, jego opiekun ma stały podgląd na parametry życiowe podopiecznego i odbiera sygnały alarmowe. Technologia została doceniona przez europejskich i izraelskich ekspertów zyskując wiele wyróżnień i coraz więcej klientów. Firma uzyskała tytuł jednej z 3 najlepszych firm ekosystemu Polska Przedsiębiorcza.

WYSTAWCY

Klaromed Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijającą się firma medyczna. Przywiązuje wielką wagę do wysokiej jakości świadczonych usług. Posiadakilkuletnie doświadczenie w produkcji i instalacjisztandarowych produktówjakimi są: lampy operacyjneplusLED, systemy do archiwizacji w zintegrowanych salach operacyjnych INTEGRATOR oraz meble medyczne. Oferuje również stoły operacyjne, kolumny chirurgiczne i anestezjologiczne, fotele i stoły zabiegowe, urządzania do dekontaminacji i radiologii.
Posiada też szeroki zakres urządzeń do opieki na pacjentem – seniorem. Są to:

- podnośniki transportowe i kąpielowe,
- wózkowanny elektryczne i hydrauliczne,
- panele prysznicowe,
- wanny o regulowanej wysokości,
- krzesła i fotele kąpielowe, toaletowe,
- łatwoślizgi,
- pasy i deski do przenoszenia,
- różnego rodzaju podkłady żelowe zapobiegające odleżynom.

PHU Technomex Sp. z o.o. jest obecny na polskim rynku producentów i dostawców sprzętu rehabilitacyjnego od 1987r, zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem szpitali, sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetów terapeutycznych. Jesteśmy wiodącym producentem sprzętu do hydroterapii i kinezyterapii oraz wyłącznym przedstawicielem uznanych zagranicznych producentów sprzętu rehabilitacyjnego z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, sprzętu diagnostyczno-pomiarowego oraz pozostałych urządzeń rehabilitacyjnych.
Ponadto przedsiębiorstwo nasze posiada dział serwisu, który zapewnia wszystkim naszym Klientom szybką i sprawną obsługę serwisową na terenie całej Polski. Dokładamy wszelkich starań aby spełnić Państwa oczekiwania w zakresie oferowanego sprzętu jak również szerokiej gamy przeprowadzanych szkoleń i warsztatów.
Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu sal oraz całych jednostek rehabilitacyjnych - nasi pracownicy pomogą Państwu jak najlepiej zaplanować dostępną przestrzeń.
"Bliżej nas, bliżej nowoczesności"

PATRONAT HONOROWY

Prof. dr hab. n med. Tomasz Kostka jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada specjalizacje z chorób wewnętrznych, medycyny sportowej i geriatrii.
Ponadto jest m.in. członkiem: Komisji Geriatrii i Gerontologii Komitetu Patofizjologii Klinicznej Polskiej Akademii Nauk, Komisji Biologii Starzenia Polskiej Akademii Nauk, Rady Naukowej Gerontologii Polskiej, Rady Naukowej Geriatrii Polskiej, Rady Programowej Medycyny Sportowej, Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej.
Od 2015r. pełni funkcję Konsultanta Krajowego w dziedzinie Geriatrii.

„Polskie Towarzystwo TeleMedycyny” - celem Stowarzyszenia jest: działalność naukowo-badawcza służąca wspieraniu rozwoju telemedycyny i medycznej rzeczywistości wirtualnej w pracy klinicznej i naukowej na terytorium RP. Wspieranie badań naukowych służących rozwojowi telemedycyny i ich zastosowań wspieranie komunikacji telemedycznej pomiędzy ośrodkami medycznymi w kraju oraz ich współpracy z ośrodkami zagranicznymi konsultacje merytoryczne oraz wspieranie działalności lekarzy, a zwłaszcza lekarza rodzinnego w małych ośrodkach przez wskazanie możliwości telediagnostyki i teleedukacji. Opiniowanie projektów telemedycznych. Ułatwianie i nawiązywanie kontaktów naukowych z osobami i ośrodkami zajmującymi się telemedycyną.

Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej - podmiot integrujący uczestników branży usług senioralnych, operatorów, inwestorów, przedstawicieli władz centralnych i samorządowych, ośrodków badań społecznych oraz wspierających te inicjatywy organizacji senioralnych. Instytut diagnozuje obecne zasoby systemów i usług dedykowanych osobom starszym oraz przygotowuje takie rozwiązania, które uruchomią nową gałąź gospodarki. Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej przygotowuje niezbędne rozwiązania systemowe, rekomendacje zmian w prawie oraz wskazuje źródła finansowania zarówno dla inwestorów i usługodawców oraz dla samych seniorów.

Izba Gospodarcza Medycyna Polska zrzesza podmioty gospodarcze - osoby prawne prowadzące działalność w sferze wytwórczej, handlowej i usługowej związanej z ochroną zdrowia. Ze względu na konieczność oparcia działalności własnych zakładów opieki zdrowotnej na rachunku ekonomicznym członkowie Izby dostrzegają wady przyjętych i proponowanych rozwiązań ustawowych oraz wynikające z tego zagrożenia dla systemu ochrony zdrowia, a w konsekwencji dla równowagi budżetu państwa.

PATRONAT MEDIALNY
© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki