PARTNERZY WYDARZENIA

Od 1993 roku Echo-Son SA konstruuje i produkuje ultradźwiękową aparaturę do diagnostyki medycznej. Oferta firmy obejmuje szeroką gamę ultrasonografów spełniających najwyższe standardy i wymagania. Ultrasonografy Echo-Son charakteryzują się dużą uniwersalnością i nowoczesnością przez zastosowanie w nich m.in. cyfrowej technologii emisji i odbioru fali ultradźwiękowej oraz cyfrowego zobrazowania przepływu krwi – Color-Doppler.

Przedsiębiorstwo Handlowe LINES Sp. z o.o. to Hurtownia Medyczna z ponad dziesięcioletnią tradycją. Firma zajmuje się dystrybucją sprzętu medycznego jednorazowego użytku wiodących marek polskich i zagranicznych. Siedziba firmy mieści się w Białych Błotach k. Bydgoszczy.
Dla profesjonalnej obsługi naszych klientów, w firmie wydzieliliśmy specjalistyczne działy. Wyróżniamy tu Dział Opieki Długoterminowej, obsługujący
m.in. Domy Pomocy Społecznej, Zakłady Opiekuńczo-Lecznicze i Hospicja, a także Dział Medyczny oraz Dział Weterynaryjny.
W naszej ofercie posiadamy m.in.: rękawice, opatrunki, opatrunki specjalistyczne, plastry, pieluchomajtki, podkłady chłonne, prześcieradła, produkty przeciwodleżynowe, artykuły higieniczne i pielęgnujące, artykuły urologiczne, artykuły rehabilitacyjne, produkty specjalistyczne przeznaczone dla osób wymagających szczególnej opieki, środki do dezynfekcji, worki i pojemniki na odpady.
Dzięki systematycznym szkoleniom produktowym obsługujący doradcy posiadają dużą wiedzę z zakresu opieki medycznej, opiekuńczej, rehabilitacyjnej. W profesjonalny sposób odpowiedzą na Państwa pytania.

Sygnity S.A. jest czołową polską firmą informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od ponad 25 lat dostarcza i wdraża zaawansowane technologicznie rozwiązania własne oraz rozwiązania firm globalnych. Spółka świadczy usługi w pełnym zakresie: od konsultingu, poprzez realizację i wdrożenie, aż do serwisowania i outsourcingu, dla  instytucji administracji centralnej i samorządowej oraz ochrony zdrowia, a także dla dużych i średnich firm najważniejszych sektorów gospodarki: bankowo-finansowego, ubezpieczeniowego, energetycznego i paliwowego. Zespół Sygnity liczy ponad 1 300 ekspertów. To profesjonaliści, łączący unikalne kompetencje, rozległą, specjalistyczną wiedzę merytoryczną z wieloletnim doświadczeniem branżowym, zdobytym przy realizacji projektów dla największych, najbardziej wymagających Klientów z kluczowych sektorów gospodarki.

Polska Grupa Ratownictwa Medycznego (PGRM) prowadzi sprzedaż sprzętu medycznego oraz dostarcza usługi szkoleniowe z zakresu ratownictwa medycznego i pierwszej pomocy na terenie całego kraju.
W ciągu 12 lat działalności z naszej oferty skorzystało już ponad 900 zadowolonych Klientów. Dostarczyliśmy ponad 4900 jednostek sprzętu i z najwyższą starannością przeprowadziliśmy ponad 2600 szkoleń (w tym w ponad 80 jednostkach POZ dla ponad 1100 lekarzy, pielęgniarek i pozostałego personelu medycznego i niemedycznego).
Dostarczamy sprzęt wysokiej jakości: defibrylatory, drobny sprzęt ratowniczy, torby, plecaki medyczne i wiele innych. Wybrany asortyment (torby, plecaki itp.) projektujemy w naszej pracowni. Produkty są przygotowane w oparciu o bogate doświadczenie nasze i klientów, którzy je testują. Wprowadzamy nowe rozwiązania i unowocześniamy już obecne na rynku. Realizujemy indywidualne zamówienia (projektujemy na zamówienie).
Nasza strategia szkoleniowa polega m.in. na zastosowaniu autorskich metod nauczania oraz wykorzystaniu scenariuszy opartych na autentycznych zdarzeniach dopasowanych do profilu odbiorców dzięki czemu niezależnie od posiadanego wykształcenia, kwalifikacji czy pełnionej funkcji uczestnik szkolenia potrafi w efektywny sposób udzielić pomocy osobie poszkodowanej.

PATRONAT MEDIALNY
© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki