PARTNERZY

PARTNER BRĄZOWY

Sony Professional Solutions stawia sobie za cel uwalnianie olbrzymiej energii drzemiącej w obrazie. Centralne znaczenie w tej wizji ma pomoc klientom w budowaniu opowieści, wprowadzaniu zmian, tworzeniu więzi emocjonalnych, stymulowaniu uczenia się i wyzwalaniu potencjału.Firma Sony znakomicie łączy technologię z kreatywnością. Współpracuje z firmami z różnych sektorów, między innymi mediów i produkcji studyjnej, kina, służby zdrowia, sportu, biznesu i edukacji, dostarczając im nowatorskie rozwiązania, będące stymulacją do zmian.Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu oraz współpracy z zaufanymi i uznanymi partnerami technologicznymi Sony oferuje bogaty wachlarz produktów i usług, które stanowią prawdziwą wartość dla firm oraz źródło informacji, wiedzy, rozrywki i inspiracji dla klientów.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.pro.sony.eu
Zapraszamy na Twittera @SonyProEurope / www.twitter.com/sonyproeurope

PARTNER

Istniejąca od 2002 roku firma Plagiat.pl jest liderem rynku oprogramowania wspomagającego weryfikację oryginalności tekstu w Polsce i Rumunii. Oferuje swoje rozwiązania uczelniom, wydawnictwom oraz indywidualnym użytkownikom. Plagiat.pl współpracuje z ponad 300 szkołami wyższymi. Z jego usług wielokrotnie korzystały też liczne instytucje publiczne (m.in. Kancelaria Prezydenta RP, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Najwyższa Izba Kontroli, Komisja Nadzoru Finansowego oraz Biuro Bezpieczeństwa Narodowego). Plagiat.pl świadczy również usługi na rynku niemieckim, ukraińskim, mołdawskim, kolumbijskim, a także w Kazachstanie i Azerbejdżanie. Misją Plagiat.pl jest dostarczanie rozwiązań technologicznych i organizacyjnych, służących poprawie jakości kształcenia i ochronie własności intelektualnej. Plagiat.pl zdefiniował potrzebę zastosowania usługi antyplagiatowej w Polsce i aspiruje do bycia liderem na świecie wśród firm oferujących rozwiązania technologiczne oraz organizacyjne, służące poprawie jakości kształcenia w systemach szkolnictwa wyższego i nauce. Działalność firmy przyczynia się również do promowania idei poszanowania praw autorskich. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.plagiat.pl.

PARTNER

Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu to polsko-amerykańska uczelnia niepubliczna z bogatą tradycją i nowoczesnym spojrzeniem w przyszłość, kształcąca młodych ludzi z Polski oraz różnych zakątków świata. Od wielu lat głównym obszarem działalności WSB-NLU jest informatyka i to zarówno w wymiarze dydaktycznym jak i biznesowym. Dydaktyka w tym zakresie obejmuje m.in. prowadzenie studiów pierwszego stopnia na kierunku Informatyka, działalność Szkoły Profesjonalnego Programowania, która kształci profesjonalnych programistów systemów oraz aplikacji biznesowych i mobilnych (www.spp.wsb-nlu.edu.pl) oraz organizację cyklicznych widowisk multimedialnych pn. „Potęga Informatyki” (www.pi.wsb-nlu.edu.pl) inspirujących młodzież do związania swojej ścieżki edukacji i kariery z branżą IT. Emanacją sfery biznesowej jest działalność Centrum Badań i Programowania WSB-NLU, które zajmuje się tworzeniem systemów zarządzania oraz aplikacji biznesowych dla firm i instytucji. Największym projektem informatycznym CBP jest nowoczesny, zintegrowany system zarządzania Cloud Academy, który umożliwia efektywne zarządzanie każdym aspektem funkcjonowania uczelni oraz realizację zajęć na odległość w całkowicie interaktywnej formie (www.clouda.pl).

PATRONAT HONOROWY

Polski Uniwersytet Wirtualny powstał w 2002 roku. Od ponad dekady jest liderem wśród uczelni e-learningowych w Europie Środkowo-Wschodniej. „Wirtualne” mury uczelni opuściło już ponad 20 tysięcy absolwentów. Naszą specjalnością są studia on-line na wszystkich poziomach.  Polski Uniwersytet Wirtualny zajmuje się promowaniem nowoczesnych metod nauki. W ramach tych działań tworzymy swoiste centrum kompetencyjne w zakresie metodyki, technologii i organizacji e-edukacji. Współpracujemy z ok. 2 tys. nauczycieli akademickich i praktyków z wybranych dziedzin, a nasi studenci korzystają z e-biblioteki w postaci kilkuset multimedialnie opracowanych przedmiotów i kursów z e-podręcznikami.

PATRONAT MEDIALNY
© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By