PRELEGENCI

Krzysztof Szmigielski - Kierownik Sekcji Informatyki, Szpital Wolski

Specjalista baz danych, od 17 lat związany z informatyzacją jednostek służby zdrowia, od 2008 roku Kierownik Sekcji Informatyki w Szpitalu Wolskim w Warszawie. Brał udział w wdrażaniu 3 projektów unijnych związanych z informatyzacją Szpitala. W swojej karierze zajmował się wdrażaniem i utrzymaniem systemów medycznych w Szpitalach w całej Polsce. Entuzjasta rozwiązań Open Source

mec. Szymon Zięba - Radca Prawny, Patrimonium Kancelaria Prawnicza

W 2007 roku uzyskał tytuł magistra prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, broniąc pracy magisterskiej dotyczącej ochrony dóbr osobistych osób prawnych. W latach 2007/2009 zajmował stanowisko Konsultanta ds. prawnych w firmie doradczo – inwestycyjnej Top Consulting S.A., będącej Autoryzowanym Doradcą przy NewConnect. Następnie podjął współpracę z Kancelarią Prawniczą Patrimonium w charakterze aplikanta radcowskiego, którą z powodzeniem kontynuuje do dnia dzisiejszego jako radca prawny. Specjalizuje się w zakresie ochrony konkurencji i konsumentów, przetwarzania danych osobowych, regulacji związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, a także w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych.

mec. Joanna Hetman – Krajewska - Adwokat i radca prawny Patrimonium Kancelaria Prawnicza, członek Izby Adwokackiej w Warszawie oraz Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów magisterskich o specjalności kultura amerykańska w Ośrodku Studiów Amerykańskich UW. Ukończyła liczne kursy dokształcające, m.in. z zakresu prawa autorskiego, ochrony baz danych, prawa konsumenckiego, prawa pracy, prawa upadłościowego, prawa spółek, prawa europejskiego. Specjalizującej się w prawnej obsłudze rynku wydawniczego oraz innych podmiotów zaangażowanych w obrót prawami autorskimi. Wykładowca prawa własności intelektualnej na studiach dziennych i zaocznych na Wyższej Szkole Humanistycznej im. Bolesława Prusa w Warszawie. Autorka licznych publikacji.

Paweł Kaźmierczyk - Prawnik, Kancelaria DZP

Specjalizuje się w zagadnieniach prawnych związanych z komunikacją i obiegiem informacji w systemie ochrony zdrowia. Przygotowuje opinie i raporty regulacyjne, opracowuje materiały prasowe związane z zagadnieniami prawnymi. Jako prawnik i specjalista ds. public relations zdobywał doświadczenie w organizacjach pozarządowych działających na rzecz wspierania przedsiębiorczości oraz kształtowania regulacji prawnych przyjaznych dla obywateli i biznesu. Posiada ponadto doświadczenie w pracy w podmiotach publicznych oraz w mediach. Paweł ukończył z wyróżnieniem prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz public relations i marketing medialny na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Grzegorz Głowacki - Kierownik projektów e-commerce i programów lojalnościowych, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych

Absolwent Politechniki Gdańskiej oraz studiów MBA na Uniwersytecie Gdańskim. W roku 2006 potwierdził profesjonalne zarządzanie projektami certyfikatem Project Manager IPMA – poziom C. Aktualnie kieruje rozwojem portalu www.BezpiecznyZabieg.pl dla Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych. Posiada unikatowe połączenie wiedzy technicznej, ekonomicznej i prawnej oraz wieloletnie doświadczenia w zarządzaniu projektami komercyjnymi w różnych dziedzinach rynkowych. Kierował projektami dla m.in. PKN Orlen, Tesco, Carrefour, PZU, Rossmann, McDonalds, IKEA i wielu. Aktywny maratończyk odpoczywający przy stoliku jako zawodnik ligowy brydża sportowego.

Piotr Pecko - Business Development Manager,Transition Technologies S.A

Od blisko 15 lat związany z branżą IT i rozwiązaniami z zakresu BI. Przez wiele lat budował swoje doświadczenia w zakresie wdrażania systemów informatycznych w branżach logistycznej oraz medycznej. Zawsze skupiony na doradzaniu i pomaganiu w wyborze rozwiązania najlepiej pasującego do profilu użytkownika. Obecnie zajmuje się budowaniem wizerunku marki MedStream Designer oraz poszerzaniem grupy zadowolonych użytkowników tego rozwiązania.

© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki