PRELEGENCI


 

Image

Piotr Lenczewski - Market Director of Sales, Sheraton Warsaw Hotel

Od roku na tym stanowisku. Odpowiada za maksymalizację przychodów hoteli Sheraton Warsaw Hotel i The Westin Warsaw Hotel. Przez ostatnie lata pracowal za granica. Otworzyl I wprowadzil na rynek Skopje Marriott Hotel w Macedonii, pierwszy hotel pod tym szyldem na Bałkanach, gdzie pełnił funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu. Odpowiadał tam za rozwój sprzedaży, zarządzanie portofilio klientów, działania marketingowe i zarządzanie działem rezerwacji. Do jego zadań należało także przygotowanie strategii sprzedażowej nowego obiektu. Do września 2018 roku zajmował stanowisko Cluster DOSM w hotelach Prague Marriott Hotel i Courtyard City Prague Hotel. W tym czasie miał okazję przeprowadzić hotel Prague Marriott przez calkowitą renowację przestrzeni konferencyjnej wraz z launchem nowego produktu na rynku. Przedtem przez ponad dwa lata Lenczewski odpowiadał za sprzedaż w warszawskim Hotelu Marriott. Związany był też z obiektami marki Radisson – pełnił funkcję zastępcy dyrektora sprzedaży w warszawskich hotelach Radisson Blu Centrum i Sobieski. Wcześniej był senior sales managerem MICE w Regionalnym Biurze Sprzedaży Baltics & Poland, Rezidor Group. Piotr Lenczewski ukończył Wyższą Szkołę Ekonomiczną na kierunku gospodarka turystyczna.

Image

mec. Mikołaj Ostrowski - Partner Zarządzający, OWIW Legal

Absolwent aplikacji sądowej i adwokackiej, doradca biznesowy. Ekspert z zakresu prawa handlowego i podatkowego.  Specjalizuje się w obsłudze branży HoReCa. Wcześniej szef działu procesowego w wiodącej warszawskiej kancelarii, w której prowadził spory o wartości kilkuset milionów złotych. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektach związanych ze wsparciem biznesowym jednostek samorządowych w kojarzeniu partnerów biznesowych, analiz sytuacji finansowych potencjalnych partnerów, sporządzaniu umów biznesowych oraz obsłudze przedsiębiorstw. Jego pasją jest wspieranie przedsiębiorców w zakresie prowadzenia biznesu, optymalizacji procesów prawnych oraz negocjowanie umów z Klientami.

Image

Piotr Gajewski - Dealer Account Manager, Corporate & Education Solutions Business Unit, Professional Solutions Europe, a division of Sony Europe Ltd

Image

Kacper Jarocki - Senior Sales Specialist, Profitroom
Absolwent Zarządzania na Politechnice Poznańskiej. Od 6 lat aktywnie związany ze sprzedażą. W Profitroom na co dzień zajmuję się strategicznym wsparciem klientów w celu zwiększania ich przychodów bezpośrednich. Entuzjasta podróży oraz rozwiązań cloudowych.

© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki