PRELEGENCI


 

Image

Magdalena Żyta-Wójcik - Architekt IT, Departament Architektury i Strategii IT, ING Bank Śląski

Magdalena Żyta-Wójcik jest związana z ING Bankiem Śląskim od 2011 roku. Od 2016 roku aktywnie wspiera wdrażanie nowych technologii w ING Banku Śląskim. Bardzo lubi i ceni sobie swój wolny czas, a jego posiadanie uważa za luksus. Właśnie dlatego kieruje rozwojem produktów i funkcji, które zwracają klientom ING ich wolny czas, poprzez tworzenie i ulepszanie chatbotów opartych o sztuczną inteligencję, komunikujących się zarówno za pomocą tekstu jak i głosu.

Image

Paweł Steżycki - Design Lab Head, Alior Bank

RBL_ to integrator kompetencji związanych z innowacjami w Alior Banku. W ramach tej jednostki Paweł Stężycki prowadzi laboratorium zajmujące się projektowaniem i wspieraniem rozwoju nowych doświadczeń dla klientów. RBL_Lab integruje kompetencje badawcze, design, service design dla podnoszenia jakości i potencjału planowanych rozwiązań zanim zostaną sfinansowane. W praktyce oznacza to śledzenie trendów, analizy istniejących rozwiązań, zarządzanie procesem tworzenia koncepcji razem z interesariuszami, testowanie przyszłych rozwiązań, ocenę rozwiązań Fintech i opowiadanie o UX w kontekście biznesowym.

Image

Przemysław Tomczyk - Adiunkt, Katedra Marketingu, Akademia Leona Koźmińskiego

Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu, specjalność zarządzanie wartością. Adiunkt w Katedrze Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego. Specjalista w zakresie badań naukowych i dydaktyki prowadzonej w obszarze CRM, w szczególności analizy portfela klientów, wartości życiowej klienta (Customer Lifetime Value - CLV) oraz wartości zanagażowania klienta (Customer Engagement Value - CEV). Autor publikacji na rynku polskim i amerykańskim, poświęconych zarządzaniu wartością klienta i metodologii nauk. Kierownik Studiów Podyplomowych Badania i Analizy Marketingowe oraz Salesforce CRM i Marketing Automation w Akademii Leona Koźmińskiego.

Image

Przemysław Sołdacki - COO,  Astrafox

Doktor nauk technicznych z zakresu informatyki, pomysłodawca inteligentnego systemu obiegu dokumentów AMODIT. Od 1999 roku członek zarządu firmy Astrafox. Zarządza rozwojem oprogramowania. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży IT. Skutecznie łączy wiedzę techniczną (programowanie .NET, SQL, systemy CRM, SharePoint) z zainteresowaniami z obszaru sztucznej inteligencji i eksploracji tekstu. Pasjonat egzotycznych podróży i tańców latynoskich.

Image

Łukasz Piechowiak - Redaktor naczelny Fintek.pl

Redaktor naczelny Fintek.pl - najlepszego polskiego serwisu o sektorze FinTech.  Ekspert sektora digital lending, specjalizuje się w ekonomicznej analizie prawa. Autor licznych publikacji, w tym naukowych, dotyczących rynku pracy, nowoczesnych ubezpieczeń społecznych (insurtech), inwestowania i wykorzystania technologii w finansach.  Ekonomista, absolwent WPAiE na Uniwersytecie Wrocławskim. W latach 2013-2016 był głównym ekonomistą w największym serwisie dla inwestorów w Polsce, gdzie odpowiedzialny był m.in. za blogbank.. Prywatnie lubi czytać książki napisane przez złośliwych ludzi.

Image

Tomasz Tomaszewski - R&D Product Manager, SentiOne

Doświadczony Product Manager specjalizujący się w wykorzystaniu sztucznej inteligencji do tworzenia innowacyjnych produktów. Od 2018 roku pracuje w SentiOne jako Product Manager platformy SentiOne Automate pozwalającej na automatyzację obsługi klienta w kanałach tekstowych i głosowych z wykorzystaniem AI.

Image

Piotr Surma - Dyrektor Zarządzający, APPLICA.AI

Absolwent francuskiej uczelni ENST de Bretagne, doktor nauk humanistycznych, współtwórca innowacyjnych przedsięwzięć w obszarze IT i sztucznej inteligencji. Doświadczenie zawodowe zdobywał w dziale R&D Hewlett Packard we Francji oraz Nokia w Polsce. W latach 2007-2014 współtworzył i zarządzał Mindbox SA. Od roku 2014 buduje APPLICA.AI, firmę specjalizującą się w robotyzacji procesów biznesowych wymagających rozumienia tekstu.

© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.