PRELEGENCI


 

Image

Bogdan Marczak - Produkt Manager ds. IT i Data Center, Rittal
Od ponad 20 lat pomaga w tworzeniu projektów i koordynacji budowania serwerowni dla branży IT, automatyki przemysłowej i energetycznej. Swoje doświadczenie wykorzystuje w codziennej pracy z Klientami doradzając im najlepsze rozwiązania spełniające ich wymagania i potrzeby.

Image

Jarosław Ulczok - Pre-Sales Consultant, CEE, Cloud Protection & Licensing, Thales

Jest absolwentem Politechnice Śląskiej w Gliwicach na kierunku Informatyka. Pracował w firmach Clico, Safenet/Gemalto, obecnie pracuje w firmie Thales. Jest konsultantem bezpieczeństwa oraz certyfikowany trener z wiodących na rynku rozwiązań ochrony zawartość i kryptografii. Swoje ponad 20-letnie doświadczenie wykorzystuje do doradzania klientom w doborze odpowiedniego systemu ochrony danych z zakresu silnego uwierzytelniania i szyfrowania danych. Prowadzi prelekcje na licznych konferencjach organizowanych w kraju i za granicą. W latach minionych pracował jako inżynier i programista w firmie zajmującej się dostatecznie dedykowanych rozwiązań dla instytucji finansowych i sektora energetycznego.

Image

Piotr Kubiak - CEO, Statlook

Związany z branżą IT od ponad 12 lat. Specjalizuje się w oprogramowaniu do zarządzania zasobami IT (ITAM), Software Asset Management oraz kwestiach związanych z legalnością oprogramowania i monitorowaniem aktywności użytkowników. Certyfikowany Audytor Microsoft SAM.
Współuczestniczy w rozwoju systemów Uplook i Statlook do zarządzania zasobami IT i bezpieczeństwem danych. Prywatnie, ojciec dwójki małych użyszkodników i miłośnik makrofotografii oraz badmintona.

Image

Agnieszka Wachowska - Radca prawny, Partner w Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy

Ekspert prawny z kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze projektów IT. W kancelarii uczestniczy w pracach praktyki TMT, kierując zespołem IT-Telco oraz Zamówień Publicznych. Specjalizuje się w problematyce prawnej nowych technologii i prawa autorskiego. Od początku kariery prawniczej doradza podmiotom z branży IT, w tym również podmiotom publicznym, w zakresie zagadnień związanych z prawem IT, zamówieniami publicznymi na dostawy i usługi IT, a także w obszarze cyberbezpieczeństwa. Odpowiada za wsparcie prawne działalności operatorów telekomunikacyjnych oraz doradztwo z zakresu prawa telekomunikacyjnego.
Brała udział w ponad stu projektach związanych z przygotowywaniem i negocjowaniem umów dotyczących IT, w tym wdrożeniowych, serwisowych, licencyjnych, SaaS, PaaS i IaaS. Uczestniczyła w przeprowadzaniu wielu dużych i kompleksowych audytów umów dotyczących IT, w tym badających zakres uprawnień do oprogramowania oraz możliwości przeniesienia oprogramowania do środowiska chmury obliczeniowej. Doradza klientom w projektach związanych z inwestycjami w innowacje oraz infrastrukturę IT i telekomunikacyjną z wykorzystaniem środków unijnych oraz związanych z pomocą publiczną, w tym w strategicznych projektach dotyczących budowy i operowania sieciami szerokopasmowymi.
Członek zespołów roboczych PIIT oraz grup roboczych powołanych przez Urzędu Zamówień Publicznych. Wyróżniona indywidualnie w rankingu Legal 500 jako Next Generation Partner w kategorii: TMT.
Prelegentka na wielu konferencjach, seminariach, szkoleniach a także studiach podyplomowych PAN. Autorka licznych publikacji branżowych oraz naukowych z zakresu prawa autorskiego i prawnej ochrony programów komputerowych, cyberbezpieczeństwa, a także zamówień publicznych w IT. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, stypendystka Universiteit van Tilburg (Holandia).

Image

Anna Słodczyk - konsultant ds. zarządzania ryzykiem, ASA Consulting

(CRISC, EITCA/IS, audytor ISO/IEC 27001, audytor OHSAS 18001, e-kontroler MSWiA) – absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie oraz Europejskiej Akademii Technologii IT w Brukseli. Menedżer, ekspert w zakresie korporacyjnego zarządzania ryzykiem, bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych, audytor i konsultant. Współwłaścicielka tyskiej firmy ASA Consulting w obszarze Risk Management Team Poland. Kocha taniec towarzyski i podróże. Mówi o sobie, że jest globtroterem, który podczas swoich licznych podróży stosuje standardy zarządzania ryzykiem. W życiu kieruje się dewizą: “Uczciwość w dłuższej perspektywie czasu zawsze się opłaca i daje spokojny sen”.

Image

Szymon Dudek - Dyrektor Działu Oprogramowania, Infonet Projekt

Ekspert w zakresie zarządzania zasobami i procesami IT. Specjalizuje się w legalności oprogramowania. Kieruje zespołem programistów i odpowiada za rozwój największego polskiego systemu klasy ITSM - oprogramowania ITManager. Prywatnie aktywny rowerzysta górski.

Image

Tomasz Fiałkowski - Product Manager, Infonet Projekt

W branży IT od ponad 20 lat, z czego przez blisko 15 lat związany z Infonet Projekt SA jako Product Manager systemu ITManager. Ukończył Akademię Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej na kierunku Automatyka i Robotyka. Prywatnie pasjonat militariów oraz domowego majsterkowania.

© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki