PRELEGENCI


 

Image

Renata Hartle - Manager ds. strategii flex office i rozwiązań technologicznych w Dziale Powierzchni Biurowych, Colliers International

Renata jest jedną z pierwszych osób, które tworzyły i wdrażały na polski rynek zintegrowane rozwiązania technologiczne dla biur. Bogate doświadczenie zdobyła, prowadząc innowacyjne projekty dla nieruchomości komercyjnych w krajach Europy Centralnej oraz USA. Jako Manager w Dziale Powierzchni Biurowych w Colliers International Renata doradza najemcom oraz właścicielom budynków w zakresie innowacyjnych technologii oraz w strategicznym planowaniu rozwiązań typu „flex office”.

Po nawiązaniu strategicznego partnerstwa Colliers z holenderskim twórcą platformy Office App Renata odpowiada również za wdrożenie na polskim rynku w pełni zintegrowanego systemu do zarządzania biurami oraz budynkami. Poprzez aplikację klient otrzymuje dostęp do blisko 70 funkcjonalności, m.in. mobilnego dostępu do biura, rezerwacji biurek czy rejestracji gości, usprawniających funkcjonowanie w przestrzeni biurowej, zwłaszcza w nowej  rzeczywistości wykreowanej przez covid-19.

Image

Paweł Kotlarski - Key Account Manager, Zastępca dyrektora działu zarządzania nieruchomościami, CBRE

Paweł ma ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi.

Do CBRE dołączył w roku 2013, wcześniej zdobywając doświadczenie w takich firmach jak: PRIBW Ori Sp. z o.o., King Sturge oraz Jones Lang LaSalle.  Współpracował z wieloma klientami z branży nieruchomości komercyjnych, między innymi: Heitman, TK Development, Balmain Asset Management, Arka BZ WBK oraz Pradera. Od grudnia 2013 roku, Paweł Kotlarski pełnił funkcję Dyrektora Galerii Kazimierz w Krakowie. Pod koniec 2017 roku przejął nadzór nad obiektem Plac Unii w Warszawie, a od stycznia 2018 roku pełni funkcję Key Account Managera dla Invesco Real Estate.

Obecnie CBRE zarządza czterema nieruchomościami komercyjnymi, należącymi do Funduszu Invesco Real Estate: Galeria Kazimierz w Krakowie, Plac Unii w Warszawie, Q22 w Warszawie oraz Półwiejska 2 w Poznaniu.

Image

Piotr Gajewski - Dealer Account Manager, Corporate & Education Solutions Business Unit, Professional Solutions Europe, a division of Sony Europe Ltd

Image

Noemi Chudzik - Partner Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni Sp. p.

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego oraz amerykańskiego Stetson University gdzie uzyskała tytuł LL.M., specjalizacja - International Law and Business. Kieruje w Kancelarii Chudzik i Wspólnicy zespołem zajmującym się prawem cywilnym oraz problematyką umów a także sporami sądowymi. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych, głównie sektor budowlany i farmaceutyczny. Opracowuje raporty due diligence dotyczące firm i nieruchomości. W codziennej pracy zajmuje się przede wszystkim problematyką umów, prawem gospodarczym i cywilnym.

Image

Anna Damas - prawnik, specjalistka ds. ochrony danych osobowych, Kancelaria "Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni" sp.p.

Od stycznia 2017 roku aplikantka radcowska przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi. Aplikację radcowską ukończyła w czerwcu 2020 roku, składając z wynikiem pozytywnym egzamin zawodowy. Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Specjalizuje się w dziedzinie prawa nowych technologii i ochrony danych osobowych. Doświadczenie w tym zakresie zdobywała projektując procesy przetwarzania w podmiotach o różnych profilach i międzynarodowym zasięgu. Od pięciu lat związana z Kancelarią "Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni", gdzie zajmuje się także sprawami cywilnymi, reprezentując klientów w postępowaniach sądowych i udzielając bieżącej pomocy prawnej.

© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.