PRELEGENCI


 

Image

mgr Adam Gorgol - Zakład Ratownictwa Medycznego, Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Asystent w Zakładzie Ratownictwa Medycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Instruktor w Zakładzie Pola Walki i Ratownictwa w Krakowie. Współtwórca i współorganizator konferencji poświęconych tematyce ratownictwa medycznego oraz medycyny ratunkowej. Organizator i instruktor kursów dotyczących między innymi zdarzeń o charakterze mnogim i masowym. Wieloletni sędzia główny mistrzostw pierwszej pomocy oraz sędzia mistrzostw ratownictwa medycznego. Miłośnik górskich szlaków, kultury japońskiej oraz nurkowania.

Image

Michał Kucap - Wojewódzki Koordynator Ratownictwa Medycznego woj. śląskiego; doktorant Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Absolwent wydziału lekarskiego z pododdziałem lekarsko-dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku ratownictwo medyczne. Obecnie doktorant wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista zarządzania kryzysowego i zarządzania w ochronie zdrowia.
Od 15 lat związany z pracą w Zespołach Ratownictwa Medycznego w Wojewódzkim Pogotowiu Ratunkowym w Katowicach. Kierownik Szkoły Ratownictwa w powyższym pogotowiu. Dodatkowo pełniący funkcję Wojewódzkiego Koordynatora Ratownictwa Medycznego woj. śląskiego.
Adiunkt na kierunku ratownictwa medycznego Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego oraz adiunkt na kierunku lekarskim i pielęgniarstwa w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach.
Prelegent na ponad 70 sympozjach i konferencjach związanych z tematyką ratownictwa medycznego oraz medycyny ratunkowej. Autor czterdziestu publikacji naukowych oraz współautor sześciu monografii. Uczestnik mistrzostw ratownictwa medycznego w charakterze zawodnika i sędziego.

Image

st. kpt. Arkadiusz Kaniak - Oficer Prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze, specjalista z zakresu zarządzania i administracji systemów IT oraz łączności.

Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego, Politechniki Warszawskiej oraz Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Informatyk i funkcjonariusz Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze z wieloletnim doświadczeniem w szeroko pojętym zarządzaniu i administracji IT, łączności w zakresie pracy służb ratowniczych oraz pracy na Stanowisku Kierowania Państwowej Straży Pożarnej. Autor lub współautor wielu udanych wdrożeń z obszaru nowych technologii w lubuskich komendach Państwowej Straży Pożarnej.
Oficer Prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

Image

Piotr Sarna - Dyrektor Biura Usług Telekomunikacyjnych, Enspirion

Absolwent Akademii Morskiej w Gdyni oraz Politechniki Warszawskiej. Od 18 lat zajmuje się tworzeniem, wsparciem, utrzymaniem usług IT. Posiada praktyczne doświadczenie w obszarze jakości usług telekomunikacyjnych oraz zapewnienia jakości oprogramowania.

Image

Ewa Marciniuk - Pełnomocnik Zarządu ds. handlowych, Enspirion

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarzadzania w Gdańsku. Od 16 lat aktywnie zajmuje się sprzedażą. W Enspirion od 2013 roku, od 7 lat wraz z zespołem są liderem w Rynku DSR.

© 2020 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.