Program - Law Summit 12.09.2018

09:00 – 09:30 Rejestracja uczestników

09:30 – 09:50 Ryszard Sowiński - dr hab. prof. WSB, trener, coach, wspólnik w Naveo

"Jak doskonalić umiejętności sprzedażowe z wykorzystaniem coachingu?"

Uczestnicząc w spotkaniu dowiesz się: W jaki sposób prawnicy uczą się umiejętności sprzedażowych?Jak dobrać odpowiednią do potrzeb metodę rozwoju umiejętności sprzedażowych? W jaki sposób profesjonalny coach może pomóc prawnikowi w doskonaleniu tych umiejętności? Jak przebiega praca z coachem?Jakie są warunki powodzenia w procesie zmiany?

09:50 – 10:10 Tomasz Sęk - IESE MBA, doradca biznesowy, wspólnik zarządzający w Naveo

"Praktyczne zastosowanie narzędzi psychometrycznych w podnoszeniu efektywności osobistej i zarządzaniu zespołem w kancelarii prawnej."

Podczas prelekcji prelegent odpowie na szereg pytań: W jaki sposób podnieść zadowolenie obecnych klientów z obsługi dzięki rozpoznaniu ich typu osobowości? Jak efektywniej pozyskiwać nowych klientów przy wykorzystaniu psychologii osobowości? Jak zbudować kompetentny zespół w oparciu o psychologię osobowości?

10:10 – 10:30 Michał Brywczyński - coach biznesu i mediator, doradca w Naveo

"Prezentacje biznesowe w pigułce – czyli dlaczego postawa wielkanocna nie pomaga w walce z krokodylami?"

W trakcie wystąpienia prelegent omówi następujące zagadnienia:Jakie gesty są zakazanew trakcie prezentacji?Jak w błyskawiczny sposób poradzić sobie ze stresem scenicznym?Jak oswoić filtry poznawcze audytorium,aby efektywniej zbudować prezentację biznesową? Jak zadbać o wszystkie trzy kanały perswazji – znacząco zwiększając swoją efektywność przekonywania? Na powyższe i wiele innych pytań prelegent odpowie podczas swojego wystąpienia.

10:30 – 10:40 Prezentacja Wystawców

10:40 – 11:00 Przerwa Kawowa

11:00 – 11:30 Elke Schönemann - Sales & Marketing Manager, ELO DIGITAL OFFICE

"Za dużo dokumentów, a za małe szafy? – jak sprawniej zorganizować obieg dokumentów i spełnić wymogi RODO"

ELO Digital Office przedstawi ciekawe rozwiązania z dziedziny ECM. Podczas prezentacji zostaną przedstawione aktualne tematy tj.: obiegi faktur i zamówień, zarządzanie umowami, sprawy kadrowe, praca grupowa np. nad dokumentami dla klienta. Prelegentka pokaże, jak można w prosty sposób zdefiniować procesy biznesowe na dokumentach w archiwum ELO. Przekonamy Państwa jak skutecznie można usprawnić procesy.

11:30 – 11:45 Robert Skałba – Product Manager, Arcus

"Trendy i wyzwania w zarządzaniu dokumentem i bezpieczeństwie danych"

11:45 – 12:15 Krzysztof Tarasek – Dyrektor Handlowy w firmie Baseline sp. z o. o. sp. k. oraz Członek Zarządu w firmie Baseline sp. z o. o.

"Zarządzanie Kancelarią na przykładzie wybranych procesów"

Podczas prelekcji zostanie pokazane, jak w praktyce przy użyciu systemu informatycznego można zarządzać korespondencją przychodzącą (papierową i elektroniczną), zostanie zaprezentowany sposób automatycznego generowania raportów z pracy uczestników obsługujących Klientów Kancelarii wraz z automatyczną generacja faktur sprzedaży i wysyłką do Klienta. Na sam koniec zostanie poruszony temat bezpieczeństwa aplikacji i korzyści z mobilnego dostępu do dokumentów spraw.

12:15 – 12:30 Marek Paszkowski - Zastępca Dyrektora Handlowego, HEUTHES sp. z o.o.

"Jak efektywnie zapanować w kancelariach prawniczych nad procesami biznesowymi i obiegami dokumentów za pomocą ISOF-WORKFLOW"

Podczas prelekcji zostanie pokazane, jak w praktyce przy użyciu systemu informatycznego można zarządzać korespondencją przychodzącą (papierową i elektroniczną), zostanie zaprezentowany sposób automatycznego generowania raportów z pracy uczestników obsługujących Klientów Kancelarii wraz z automatyczną generacja faktur sprzedaży i wysyłką do Klienta. Na sam koniec zostanie poruszony temat bezpieczeństwa aplikacji i korzyści z mobilnego dostępu do dokumentów spraw.

12:30 – 12:50 Przerwa Kawowa

12:50 – 13:50 Panel dyskusyjny: "Obsługa prawna firmy rodzinnej"

Na panel zaprasza Mecenas.iT

Moderator:

Krzysztof Ogorzałek - Członek Zarządu Inicjatywy Firm Rodzinnych oraz Wiceprezes JMK Computerate Sp. z o.o.

Paneliści:

Agata Hagno - Prezes Zarządu DPM Sp. z o.o.
Mariusz Lusa - Prezes Zarządu TM Flota
Andrzej Zalega - Prezes Zarządu Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami
Bogusław Bieda - Prezes Zarządu Vindicat

Czego oczekują od prawników przedsiębiorcy? Czy obsługa prawna firmy rodzinnej różni się od obsługi innego klienta? Czy pozyskanie klienta przez kancelarię z grupy firm rodzinnych powinno różnić się od pozyskania innego klienta? Na te i nie tylko te pytania odpowiedzą podczas panelu nasi goście, eksperci i przedsiębiorcy.

13:50 – 14:10 Przerwa kawowa

14:10 – 14:35 Rafał Ferber – Założycie fanpaga "Mordor na Domaniewskiej", właściciel agencji Runaways

"Lajki nie opłacają rachunków – najczęstsze błędy w wykorzystaniu social media przez prawników i jak ich uniknąć."

W trakcie prelekcji prelegent zaprezentuje jak nie prowadzić kanałow social media prawników czy kancelarii prawnych oraz pokaże co warto robić, aby pozyskać Klientów, a nie tylko fanów.

14:35 – 15:00  Rafał Chmielewski - Twórca i zarządzający web.lex

"Cała prawda o promocji kancelarii prawnej w mediach społecznościowych i innych"

Kancelarie prawne inwestują pieniądze, czas i energię w różnego rodzaju narzędzia promocji. Każde z nich ma jednak swoje wady i zalety. Czy można znaleźć taką formę promocji, która nie ma wad i jednocześnie ma wyłącznie same zalety? Czy istnieje Perpetuum Mobile w promocji kancelarii prawnej?

15:00 – 15:25 Kamil Wasilewski - adwokat, Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski

"Social media – przyjaciel czy przeciwnik prawnika"

Media społecznościowe można uznać za niewątpliwie niezwykły wynalazek w ostatnich czasach. Główna cecha social media to zdolność dotarcia do określonej liczby lub rodzaju odbiorców. Jak się okazuje social media mają również istotne znaczenie w pracy prawnika. Dla wielu adwokatów lub radców prawnych to główne źródło pozyskiwania klientów. Jak zatem skutecznie promować swój wizerunek w social media w celu zdobycia klientów kancelarii?

15:25 - 15.40 Zakończenie i podsumowanie konferencji

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w agendzie.

© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki