PARTNERZY WYDARZENIA

Kinnarps zapewnia rozwiązania w zakresie wyposażenia przestrzeni biurowej i obiektów użyteczności publicznej. System wartości spółki charakteryzuje się wysoką jakością produktów i niskim poziomem oddziaływania na środowisko – od surowców po gotowe rozwiązania dla przestrzeni pracy. Obecnie firma Kinnarps jest jednym z największych dostawców rozwiązań w zakresie wyposażenia przestrzeni biurowej. Prowadzi sprzedaż w około 40 krajach, a obroty grupy w roku finansowym 2016/2017 wyniosły około 4,0 miliardów koron szwedzkich. Założona w 1942 roku przez Jarla i Evy Andersonów. Pozostaje firmą rodzinną, którą obecnie zarządzają dzieci i wnuki założycieli.

Profitroom to firma dostarczająca hotelom i apartamentom rozwiązania wspierające sprzedaż rezerwacji. Naszym celem jest zysk Hotelarzy. Jesteśmy na rynku technologicznym już od 2008 roku. Nasza przygoda z branżą hotelarską zaczęła się od stworzenia silnika rezerwacyjnego Profitroom Booking Engine, który jest obecnie najbardziej efektywnym narzędziem na rynku umożliwiającym przyjmowanie rezerwacji bezpośrednio na stronie www. Obecnie nasze rozwiązania technologiczne znajdują się w kompleksowym i intuicyjnym narzędziu Profitroom Suite. Składa się on oprócz Booking Engine również z Channel Managera oraz CRMa, który pomaga w koordynowaniu hotelowego marketingu i sprzedaży.
W naszej działalności jesteśmy również agencją marketingową, która dzięki specjalizacji w hotelarstwie lepiej rozumie model biznesowy hoteli i apartamentów. Doradzamy i tworzymy konwertujące kampanie marketingowe w internecie. Więcej rezerwacji jest również ściśle powiązane z „opakowaniem” produktu. Dlatego projektujemy strony internetowe, które oprócz zachwycającego designu powodują wzrost rezerwacji bezpośrednich.

InHotel specjalizuje się w dostarczaniu oraz konfigurowaniu nowoczesnych rozwiązań systemów hotelowych. Jako Autoryzowany Partner firm: Philips, Assa Abloy, Syscall proponyje rozwiązania z zakresu :
- zarządzania treścią na telewizorach hotelowych
- kontrola dostępu z użyciem Virtual Key ( urządzenia mobilne)
- bezprzewodowych systemów przywoławczych

TP-Link Polska sp. z o.o. od ponad 20 lat TP-Link redefiniuje sposób w jaki myślimy o sieciach bezprzewodowych. Stawiając na niezawodność i wydajność, producent może pochwalić się portfolio produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wymagań i budżetów. Stawianie klienta na pierwszym miejscu sprawiło, że marce zaufały setki milionów osób w ponad 120 krajach, czyniąc firmę światowym liderem rynku WLAN.

Dzisiaj, gdy nasze cyfrowe życia stają się coraz ważniejsze, TP-Link jest gotów sprostać wyzwaniom jutra. Poza efektywnymi urządzeniami sieciowymi dla domu i firmy, oferuje liczne akcesoria i rozwiązania smart home.

TP-Link - Reliably Smart

Idea Profit Sp. z o.o. jest producentem oprogramowania Horeca Idea. Zespół doświadczonych, kreatywnych osób stworzył system do sprzedaży i zarządzania eventami ze specjalistycznym CRM. Firma nie tylko rozwija z sukcesem program, ale prowadzi również szkolenia z zakresu revenue managementu w konferencjach i efektywnej sprzedaży bankietów przeznaczone dla managerów i  działów sprzedaży hoteli oraz centrów eventowych. Przez ponad 6 lata Idea Profit pozyskała prawie setki obiektów do współpracy w tym znaczące sieci hotelowe i strategiczne centra konferencyjne. Cały czas prowadzone są badania rynku i szczegółowa analiza procesów sprzedaży eventów. Horeca Idea to pierwszy program, którego CRM oraz etapy realizacji imprez zostały dokładnie dostosowane do potrzeb i specyfiki rynku horeca. Szczegółowe informacje o systemie www.horecaidea.pl

PATRONAT HONOROWY

Instytut Hotelarstwa bada, analizuje i opisuje krajowy rynek hotelarski. Tworzy raporty, opinie, rekomendacje. Wyniki opiera głównie na wynikach własnych audytów, badań i inspekcji. Monitoruje krajową branżę hotelarską. Ocenia, opiniuje i współtworzy projekty inwestycyjne. Realizuje dedykowane szkolenia zamknięte.

Polska Izba Hotelarstwa zostałą powołana do działania w lutym 2002 r.  Zrzesza Hotele i przedsiębiorców działających w branży hotelowej. Celem działania jest ochrona interesów branży hotelowej.

Związek Pracodawców HoReCa (ZP HoReCa) to organizacja branżowa, która reprezentuje i chroni polski rynek gastronomiczny w kraju i za granicą. Do jej zadań należy działanie na rzecz rozwiązywania problemów branży, tworzenia korzystnych dla jej rozwoju warunków, a także dbanie o pozytywny wizerunek sektora. Organizacja powstała w 2016 roku z inicjatywy wiodących przedstawicieli branży i obecnie zrzesza około 1600 lokali gastronomicznych na terenie całego kraju.

Krakowska Izba Turystyki, jako organizacja samorządu gospodarczego utworzona została 27 lat temu ( kwiecień 1992 r.). Aktualnie zrzesza na zasadach dobrowolności 166 podmiotów  działających w branży turystycznej. Wspólnym celem jest propagowanie turystyki, jako ważnego czynnika rozwoju regionu, promocja wysokich standardów, integracja środowiska i reprezentowanie jego interesów poprzez budowanie silnych marek produktów turystycznych.

PATRONAT MEDIALNY
© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki