PARTNERZY WYDARZENIA

PARTNER BRĄZOWY 

Loopa.eu to Agencja Optymalizacji e-Sprzedaży istniejąca od 2011 roku. Naszym celem jest uzyskanie jak najlepszych efektów sprzedaży dla sklepów internetowych. Priorytetem Loopa.eu jest budowanie i dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań i narzędzi, które pomagają ulepszać działanie e-sklepów. Obecnie koncentrujemy się na naszym najnowszym projekcie, jakim jest silnik rekomendacji Kesteo, czyli narzędzie zwiększające liczbę spontanicznych zakupów online poprzez spersonalizowane rekomendacje produktów. Z naszych usług skorzystało już kilkaset sklepów internetowych, w tym: SAMSUNG, Komputronik, Merlin.pl, 5.10.15., R-GOL, eKobieca, Netmoda, CEWE.
www.kesteo.com 
www.loopa.eu 

PARTNER

SaveCart to:

- wzrost sprzedaży o ponad 20% przy tym samym ruchu na stronie,
- 750 mln zł zysków z dodatkowo wygenerowanej sprzedaży,
- ponad 18 mln dokumentów użytkowników miesięcznie.

SaveCart stosuje innowacyjne rozwiązania dla eCommerce i eBiznesu, które pomagają:

- uratować porzucone koszyki,
- zwiększyć wartość pojedynczej transakcji,
- pozyskać nowych klientów,
- zadbać o klientów już pozyskanych,
- budować lojalność użytkowników,
- zwiększyć sprzedaż,
- efektywniej zaplanować działania marketingowe.


Dostarczamy innowacyjne narzędzia dla e-commerce, by zakupy były tak proste jak to tylko możliwe. Zmotywujemy do działania nieaktywnych użytkowników, a niezdecydowanym podpowiemy, co mogą kupić. Dzięki zachętom finansowym lub pozafinansowym zwiększymy liczbę uratowanych transakcji i sprawimy, by mniej klientów, którzy odwiedzają sklep, opuściło go bez zrobienia zakupów. Pomagamy także w prowadzeniu różnego rodzaju działań marketingowych tam, gdzie są potencjalni klienci.

Rowiązania proponowane przez SaveCart:

-pop-upy,
-widgety,
-powiadomienia push,
-kampanie mailingowe.

Nie trzeba być specjalistą IT, by skorzystać z naszych usług – doświadczony Zespół Ekspertów praktycznie wszystkie działania optymalizacyjne wykonuje za naszych Klientów. Gwarantujemy bezproblemową integrację z różnego rodzaju sklepami postawionymi na dowolnej platformie e-commerce.

Zwiększamy sprzedaż, dlatego zaufało nam już ponad 200 klientów!

WYSTAWCA

Fondy to wielofunkcyjne narzędzie płatnicze, które integruje w sobie wszystkie metody płatności i pozwala Twojemu biznesowi na wejście w świat E-Commerce. Międzynarodowa usługa płatności Fondy operuje obecnie w 120 krajach, i przyjmuje 30 walut. System ten pozwala na jednoczesną współpracę z 25 bankami autoryzacyjnymi w Europie, Rosji oraz krajach byłego ZSRR. Wiemy jak zorganizować przyjmowanie płatności w działalności komercyjnej, aby zoptymalizować jej przetwarzanie i osiągnąć jak najwyższą konwersję pomyślnych transakcji. Ponad osiem tysięcy firm na całym świecie skorzystało z naszej usługi, a my z chęcią dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z nowymi klientami.

PATRONAT HONOROWY

Polska Izba Przemysłu Skórzanego to organizacja branżowa prowadząca swą działalność na rzecz przemysłu skórzanego od 1989 roku. Misją Polskiej Izby Przemysłu Skórzanego jest kreowanie silnego ekonomicznie i organizacyjnie przemysłu skórzanego w Polsce i wspomaganie jego działań na arenie międzynarodowej. Izba wspiera swoich członków poprzez współpracę z władzami krajowymi i lokalnymi, instytucjami i organizacjami zainteresowanymi rozwojem przemysłu skórzanego.

Stowarzyszenie Polskiego Brafittingu to ogólnopolska organizacja zrzeszająca brafitterki - właścicielki sklepów i salonów z bielizną, w których biustonosze dobierane są w sposób profesjonalny i z zachowaniem najlepszych praktyk. Przez dobry brafitting rozumiemy nie tylko prawidłowy dobór biustonoszy, ale także otwartość na kobiety i ich oczekiwania. W podejmowanych w ramach Stowarzyszenia inicjatywach, dzielimy się naszą wiedzą, pasją i doświadczeniem. Angażujemy się w ważne społecznie kwestie np. związane z profilaktyką raka piersi. Stowarzyszenie Polskiego Brafittingu to także grono pewnych siebie, przedsiębiorczych kobiet, które jednocześnie są serdeczne, pełne ciepła i empatii.

PATRONAT MEDIALNY
© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.