PARTNERZY


 

Image

Firma Epson jest globalnym liderem w dziedzinie technologii, która łączy ludzi, rzeczy i informacje. Tworzone przez nią produkty są wydajne, kompaktowe i precyzyjne. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno drukarki i urządzenia wielofunkcyjne atramentowe, jak i projektory 3LCD, inteligentne okulary, systemy czujników i roboty przemysłowe. Celem firmy jest wspieranie innowacyjności i wykraczanie poza oczekiwania klienta związane z drukiem, komunikacją wizualną, urządzeniami przenośnymi i robotyką.
Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia blisko 80 000 pracowników w 86 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w rozwój społeczności, w których funkcjonujemy oraz ciągłych starań o minimalizację wpływu na środowisko.
http://global.epson.com
Epson Europe B.V. z siedzibą główną w Amsterdamie to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1750 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2016 osiągnął sprzedaż równą 1,7 mld euro. http://www.epson.pl
Wizja środowiskowa 2050
http://eco.epson.com

Image
Image

PIRXON SA (dawniej SmartMedia Sp. z o.o.) od 2004 roku optymalizuje procesy biznesowe, dostarczając zaawansowane rozwiązania informatyczne polskim i zagranicznym firmom i instytucjom sektora publicznego. Przez ten czas spółka zbudowała pozycję lidera w branży Enterprise Asset Management, zdobywając uznanie ponad 600 klientów.

Dzięki technologiom przyszłości optymalizujemy procesy w przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych. Pracujemy dla polskich i zagranicznych marek, wspierając je w rozwoju i wzmacnianiu pozycji na rynku.

PIRXON SA wdraża autorski system do zarządzania majątkiem trwałym AssetsNinja (dawniej STOCK), a także systemy do zarządzania należnościami i ryzykiem kredytowym. W ostatnich latach firma specjalizuje się również we wdrażaniu robotów do automatyzacji procesów biurowych z wykorzystaniem narzędzi RPA (ang. RPA – Robotic Process Automation). Sukces firmy i jej klientów codziennie buduje zespół kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin. Konsultanci biznesowi, programiści i konsultanci serwisowi stale doskonalą swoje kompetencje i podnoszą poziom wiedzy uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.

PIRXON SA w ramach programu RPO WP 1.1.1: „Ekspansja przez innowacje” prowadzi prace badawczo-rozwojowe w zakresie Augmented Reality, budując platformę do projektowania aplikacji dla okularów wykorzystywanych w systemach rozszerzonej rzeczywistości.

PIRXON SA to:

 • ponad 14 lat doświadczenia na rynku usług informatycznych,
 • ponad 800 zadowolonych Klientów,
 • blisko 500 ulepszeń rocznie wprowadzanych do naszych rozwiązań.

Odwiedź nasze strony i zapoznaj się z pełną ofertą!

pirxon.com | pirxonrobot.com | assets.ninja | agencjapracyrobotow.pl | zatrudnijrobota.pl

Image

QNAP Systems Inc., z siedzibą w Tajpej na Tajwanie, dostarcza kompletny zestaw najnowocześniejszych urządzeń Network Attached Storage (NAS) oraz rozwiązań do monitoringu wideo, zbudowanych z myślą o zapewnieniu najwyższej użyteczności, bezpieczeństwa oraz elastycznej skalowalności. Firma oferuje najwyższej jakości produkty NAS dla użytkowników domowych oraz biznesowych, zapewniając im rozwiązania do przechowywania danych, backupu, migawek, wirtualizacji, pracy grupowej, multimediów oraz innych zastosowań. W wizji firmy QNAP serwer NAS jest czymś więcej niż “rozwiązaniem do przechowywania danych” – dlatego stworzyła ona wiele innowacyjnych narzędzi dla urządzeń NAS, pozwalających użytkownikom np. tworzyć i hostować aplikacje Internetu Rzeczy, rozwiązania z dziedziny sztucznej inteligencji czy uczenia maszynowego.

Image

ELO Digital Office tworzy, rozwija i sprzedaje wysokiej jakości oprogramowanie do kompleksowego zarządzania informacjami w przedsiębiorstwie. ELO Digital Office GmbH oferuje produkty do elektronicznego zarządzania dokumentami, cyfrowej archiwizacji i obiegu dokumentów. Firma ELO Digital Office została wyodrębniona w 1998 roku z grupy Louis Leitz jako samodzielny podmiot z siedzibą w Stuttgarcie i stała się międzynarodowym przedsiębiorstwem posiadającym swoje oddziały w Europie również w Polsce, Ameryce Południowej, Azji i Australii.  Asortyment produktów ELO® składa się z trzech linii: ELOoffice to wstępne rozwiązania DMS i modułowego rozwiązania klient-serwer, a dla średnich przedsiębiorstw ELOprofessional oraz niezależnego od platformy i wysoce skalowalnego ELOenterprise z możliwością obsługi rożnych podmiotów, które sprawdza się w szczególności w centrach przetwarzania danych. Poprzez gęstą sieć partnerów systemowych firma ELO Digital Office GmbH umożliwia bezpośrednią obsługę stanowisk wyposażonych w produkty i rozwiązania ELO. Współpraca z licznymi producentami oprogramowania i sprzętu, m.in. Microsoft, SAP czy IBM, gwarantuje dopasowanie produktów i rozwiązań do potrzeb rynku.

Image

Agraf sp. z o.o. jest firmą, która zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości sprzętu i oprogramowania dla różnych branż. Od momentu powstania w 1987 roku zajmuje się wprowadzaniem nowoczesnych technologii do Polski. Od 2002 roku ważne miejsce wśród oferowanych produktów zajęły innowacyjne rozwiązania dla edukacji. Zaczynając od sprowadzenia pierwszych w Polsce tablic interaktywnych dzisiaj mamy szeroką ofertę cyfrowych i interaktywnych urządzeń dla biznesu i edukacji na każdym poziomie.
Jednym z najważniejszych działań firmy Agraf jest przybliżanie użytkownikom nowych technologicznie rozwiązań interaktywnych. Prowadząc wiele warsztatów i szkoleń Agraf stara się pokazać jak zaangażować uczestników efektywnie wykorzystując nowoczesne narzędzia.

PATRONAT HONOROWY


 

Image

Stowarzyszenie PR i Promocji Uczelni Polskich "PRom"  jest dobrowolnie współpracującą siecią osób zaangażowanych zawodowo w tworzenie dobrego wizerunku oraz informowanie o działalności edukacyjnej i naukowej uczelni polskich. Głównym zadaniem członków Stowarzyszenia jest uczynienie wyższych uczelni w Polsce podmiotami otwartymi na komunikację. Staje się to wyzwaniem coraz poważniejszym w obliczu integrującej się Europy. Stowarzyszenie „PROM” stawia przed sobą jako główne cele:

 • Stworzenie szerokiej platformy komunikacji uczelni polskich ze społeczeństwem w celu  powstania w Polsce społeczeństwa opartego na wiedzy.
 • Prowadzenie działań zmierzających do stworzenia efektywnego, zintegrowanego systemu informowania oraz promocji naszej edukacji i nauki poza granicami kraju.
 • Zajmowanie stanowiska w sprawach związanych z wizerunkiem i sposobami informowania o  uczelniach i nauce polskiej.
 • Integrację środowiska oraz wymianę idei, doświadczeń i stosowanych technik pracy w celu doskonalenia zawodowego coraz liczniejszej grupy profesjonalistów zajmujących się informacją i promocją nauki i wyższych uczelni.
Image

Konferencja Rektorów Zawodowych Szkół Polskich powstała na Zjeździe Założycielskim w Warszawie 15 grudnia 2005 r. na podstawie art. 54 ust. 2 ustawy z dnia 27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz. U. Nr 164 poz. 1365). Do jej zadań należy m.in.:

 • podejmowanie działań na rzecz rozwoju szkolnictwa wyższego
 • troska o dostosowanie polskiego systemu edukacyjnego do standardów europejskich
 • koordynowanie współpracy między uczelniami
 • reprezentowanie szkolnictwa wyższego
 • przygotowywanie opinii dla Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Image

Warszawska Izba Gospodarcza od 1990 roku buduje w regionie silny samorząd gospodarczy, w celu godnego reprezentowania interesów zrzeszonych przedsiębiorców. Wspiera zrzeszone firmy w ich dążeniach do wzrostu konkurencyjności na rynku globalnym. Podstawowe kierunki działalności Izby to:

 • rozwój przedsiębiorstw w zakresie wzrostu innowacyjności i konkurencyjności,   
 • integracja Członków Izby
 • wzmocnienie roli samorządu gospodarczego
 • współpraca międzynarodowa przedsiębiorstw
 • promowanie postaw przedsiębiorczych młodych ludzi i rozwoju młodych przedsiębiorców
 • propagowanie zasad społecznej odpowiedzialności i etyki w biznesie.

PATRONI MEDIALNI


 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki