PARTNERZY


 

Image

Sony Professional Solutions stawia sobie za cel uwalnianie olbrzymiej energii drzemiącej w obrazie. Centralne znaczenie w tej wizji ma pomoc klientom w budowaniu opowieści, wprowadzaniu zmian, tworzeniu więzi emocjonalnych, stymulowaniu uczenia się i wyzwalaniu potencjału.Firma Sony znakomicie łączy technologię z kreatywnością. Współpracuje z firmami z różnych sektorów, między innymi mediów i produkcji studyjnej, kina, służby zdrowia, sportu, biznesu i edukacji, dostarczając im nowatorskie rozwiązania, będące stymulacją do zmian.Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu oraz współpracy z zaufanymi i uznanymi partnerami technologicznymi Sony oferuje bogaty wachlarz produktów i usług, które stanowią prawdziwą wartość dla firm oraz źródło informacji, wiedzy, rozrywki i inspiracji dla klientów.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.pro.sony.eu
Zapraszamy na Twittera @SonyProEurope / www.twitter.com/sonyproeurope

Image

Profitroom to firma dostarczająca hotelom i apartamentom rozwiązania wspierające sprzedaż rezerwacji. Naszym celem jest zysk Hotelarzy. Jesteśmy na rynku technologicznym już od 2008 roku. Nasza przygoda z branżą hotelarską zaczęła się od stworzenia silnika rezerwacyjnego Profitroom Booking Engine, który jest obecnie najbardziej efektywnym narzędziem na rynku umożliwiającym przyjmowanie rezerwacji bezpośrednio na stronie www. Obecnie nasze rozwiązania technologiczne znajdują się w kompleksowym i intuicyjnym narzędziu Profitroom Suite. Składa się on oprócz Booking Engine również z Channel Managera oraz CRMa, który pomaga w koordynowaniu hotelowego marketingu i sprzedaży.
W naszej działalności jesteśmy również agencją marketingową, która dzięki specjalizacji w hotelarstwie lepiej rozumie model biznesowy hoteli i apartamentów. Doradzamy i tworzymy konwertujące kampanie marketingowe w internecie. Więcej rezerwacji jest również ściśle powiązane z „opakowaniem” produktu. Dlatego projektujemy strony internetowe, które oprócz zachwycającego designu powodują wzrost rezerwacji bezpośrednich.

PATRONAT HONOROWY


 

Image

Polska Izba Hotelarstwa została powołana do działania w lutym 2002 r. Zrzesza Hotele i przedsiębiorców działających w branży hotelowej. Celem działania jest ochrona interesów branży hotelowej.

Image

Instytut Hotelarstwa wspiera rozwój polskiego hotelarstwa, buduje bazy wiedzy o rynku, wspiera rozwój projektów hotelarskich.
W ramach działalności Instytutu wykonują:
- Analizy hotelarskie zgodne z USALI
- Analizy rentowności (profitability analysis)
- Badania i analizy rynku i konkurencji
- Biznes plany
- Certyfikacja partnerów rynku hotelarskiego
- Monitorowanie krajowej branży hotelarskiej
- Oceny i opiniowanie projektów inwestycyjnych
- Studia wykonalności (feasibility study).

PATRONI MEDIALNI


 

Image
© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki