PRELEGENCI


 

Image

Jakub Witek - Pełnomocnik Zarządu ds. Doświadczeń Klientów, CenterMed

5 lat doświadczenia w zakresie organizacji procesów obsługi Pacjenta oraz 2 lata doświadczenia w analizie danych biznesowych; koordynował budowę systemu telefonicznej obsługi Klienta w grupie CenterMed (Budowa Centrum Obsługi Klienta - tworzenie procedur oraz rekrutacja i szkolenie konsultantów telefonicznych; udział w projektowaniu oraz nadzór nad budową systemu teleinformatycznego oraz adaptacją systemów medycznych)

Image

Michał Kasprzycki - Specjalista z zakresu telekomunikacji oraz sieci komputerowych, CenterMed

Administrator Microsoft SharePoint; administrator i programista systemów Contact Center VOIP (FreePBX); programista aplikacji dedykowanych przychodniom.

Image

Agnieszka Rudnicka-Szymczak - Starszy Specjalista, Wydział Wdrożeń Systemu P1, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia

Absolwentka Wydziału Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada 12 letnie doświadczenie w pracy w instytucjach państwowych związanych z systemem opieki zdrowotnej w Polsce (NFZ), oraz jako kierownik projektów IT (ZUS). Obecnie, członek zespołu wdrożeniowego w Projekcie „Elektroniczna Platforma Gromadzenia, Analizy i Udostępniania zasobów cyfrowych o Zdarzeniach Medycznych" (System P1).

Image

Piotr Kozłowicz - CEE Sales Manager w Panasonic

Z branżą IT związany jest od ponad 18 lat. Początkowe doświadczenie zawodowe w branży telekomunikacyjnej skorelowane było z jego wykształceniem – absolwent Politechniki Poznańskiej. Do Zespołu Panasonic Business dołączył w kwietniu 2014 roku. Obecnie jest odpowiedzialny jest za rozwój kanałów sprzedaży i dystrybucji w Europie Środkowo-Wschodniej. W Panasonic Business Europe obejmuje stanowisko CEE Sales Manager PBX/SIP.

Image

Krzysztof Szmigielski - Kierownik Sekcji Informatyki, Szpital Wolski

Specjalista baz danych, od 17 lat związany z informatyzacją jednostek służby zdrowia, od 2008 roku Kierownik Sekcji Informatyki w Szpitalu Wolskim w Warszawie. Brał udział w wdrażaniu 3 projektów unijnych związanych z informatyzacją Szpitala. W swojej karierze zajmował się wdrażaniem i utrzymaniem systemów medycznych w Szpitalach w całej Polsce. Entuzjasta rozwiązań Open Source

Image

Anna Gawrońska - Doradza w zakresie wykorzystania standardów GS1 w ochronie zdrowia

Doktor nauk ekonomicznych, Adiunkt, Kierownik Centrum Standaryzacji oraz członek Rady Naukowej w Instytucie Logistyki i Magazynowania. Doradza w zakresie wykorzystania standardów GS1 w ochronie zdrowia. Uczestniczy w projektach badawczych międzynarodowych z zakresu standardów w obszarze tzw. e-zdrowia, w tym jako kierownik projektu (Antilope, epSOS, openMedicine) oraz w projektach komercyjnych krajowych z zakresu logistyki. Dodatkowo bierze udział w pracach międzynarodowej Grupy Roboczej ds. Ochrony Zdrowia GS1 (GS1 Global Healthcare Interest Group). Autorka licznych publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu zastosowania standardów GS1 w obszarze ochrony zdrowia.
Ściśle współpracuje z głównymi interesariuszami w obszarze ochrony zdrowia w Polsce, tj. Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia, jak również stowarzyszeniami branżowymi i klastrami medycznymi. Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia HL7, Polskiego Towarzystwa Logistycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Telemedycyny i e-Zdrowia.

Image

Grzegorz Głowacki - Dyrektor Marketingu Medycznego, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych

Absolwent Politechniki Gdańskiej oraz studiów MBA na Uniwersytecie Gdańskim. W roku 2006 potwierdził profesjonalne zarządzanie projektami certyfikatem Project Manager IPMA – poziom C. Aktualnie kieruje rozwojem portalu www.BezpiecznyZabieg.pl dla Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych. Posiada unikatowe połączenie wiedzy technicznej, ekonomicznej i prawnej oraz wieloletnie doświadczenia w zarządzaniu projektami komercyjnymi w różnych dziedzinach rynkowych. Kierował projektami dla m.in. PKN Orlen, Tesco, Carrefour, PZU, Rossmann, McDonalds, IKEA i wielu. Aktywny maratończyk odpoczywający przy stoliku jako zawodnik ligowy brydża sportowego.

© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki