PARTNERZY WYDARZENIA

PARTNER


Przedsiębiorstwo DYSTEN to jeden z czołowych polskich producentów urządzeń dla transportu publicznego. Dostarcza autorskie systemy w całej Europie i na Bliskim Wschodzie. Firma projektuje, wytwarza, montuje oraz serwisuje Systemy Dynamicznej Informacji Pasażerskiej dla kolei, metra, komunikacji autobusowej i tramwajowej. Prawie 60% nowopowstałych innowacyjnych dworców systemowych w Polsce zostało wyposażonych w urządzenia DYSTEN.

DYSTEN elastycznie dobiera technologię do wymagań koncepcji – tworząc urządzenia oparte o wyświetlacze i ekrany:

  • diodowe LED (monochromatyczne lub RGB),
  • LCD TFT (pełnokolorowe),
  • LCD Backlight z białym podświetleniem (np. z białymi znakami na niebieskim tle),
  • urządzenia Low-power (zużywające mało energii), niewymagające zasilania z sieci energetycznej do montażu w bezpośredniej bliskości pasażerów (np. przy kasach biletowych),
  • urządzenia E-papier o ekstremalnie małym poborze prądu, bardzo dobrze czytelne w pełnym nasłonecznieniu.

DYSTEN to nie tylko praca oparta na standardach normy ISO 9001. To polski kapitał, polscy inżynierowie i zaangażowany zespół ludzi pochłoniętych pasją tworzenia najnowocześniejszych technologicznie urządzeń o wyjątkowej trwałości i użyteczności. W setkach miejsc – na dworcach, przystankach, w pociągach, autobusach i tramwajach zdążają Państwo na czas między innymi dzięki systemowym rozwiązaniom firmy DYSTEN.

PARTNER

Axis Communications
oferuje innowacyjne rozwiązania z zakresu zabezpieczeń, które umożliwiają kształtowanie inteligentniejszego i bezpieczniejszego świata. Axis jest liderem na rynku sieciowych systemów wizyjnych. Oferuje produkty i rozwiązania z zakresu kamer IP, enkoderów, akcesoriów, kontroli dostępu, audio oraz oprogramowania do rejestracji przeznaczone do profesjonalnych instalacji, wykorzystujące innowacyjne i otwarte platformy techniczne za pośrednictwem globalnej sieci partnerów. Axis prowadzi długofalową współpracę z partnerami zapewniając im wiedzę oraz przełomowe produkty sieciowe przeznaczone zarówno na istniejące, jak i nowe rynki. Axis zatrudnia około 2800 dedykowanych pracowników w ponad 50 krajach świata, wspieranych przez sieć ponad 90 000 partnerów działających na terenie 179 krajów. Firmazostała założona w 1984 roku i jest notowana na sztokholmskiej giełdzie NASDAQ pod symbolem AXIS.

Więcej informacji o firmie Axis można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.axis.com 

PARTNER

DPK System powstała w 1996 roku. Firma specjalizuje się w dwóch dziedzinach:

  • Elektronicznych systemach alarmowych
  • Systemach informatycznych dla transportu

Wieloletnie doświadczenie w zakresie importu i dystrybucji systemów alarmowych pozwoliło nam na rozwinięcie sieci sprzedaży na terenie całego kraju.

Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze oferujemy Państwu nie tylko usługi związane z zaopatrzeniem, lecz również pomoc techniczną i marketingową. Dzięki stałym badaniom marketingowym, jesteśmy w stanie indywidualnie dopasować ofertę do Państwa oczekiwań.

W zakresie oprogramowania specjalizujemy się w obsłudze firm transportowych, spedycyjnych, komunikacyjnych.
Nasze produkty maja dwojaki charakter – oferujemy:

  • pakiety „pudełkowe”
  • oprogramowanie „pod klucz” – dostosowywane do potrzeb naszego klienta

Sprzedaż naszych produktów poparta jest indywidualnym wdrożeniem oprogramowania jak również przeszkoleniem w zakresie jego stosowania.

PARTNER

Mobilis to firma o polskich korzeniach, świadcząca kompleksową obsługę przewozów autobusowych dla dużych, średnich i małych miast od ponad 20 lat. Jesteśmy największym przewoźnikiem prywatnym w Warszawie oraz w Krakowie. Z sukcesem wygrywamy kolejne kontrakty na świadczenie wysokiej jakości usług. Mamy zespół specjalistów mogących zorganizować, realizować, nadzorować lub doradzać komunikację autobusową w miastach. W działalności wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie zebrane zarówno na rynku polskim, jak i w Europie.

PARTNER

Blinkee
to pierwszy w Polsce innowacyjny system udostępniania rowerów oraz elektrycznych skuterów miejskich, mieszkańcom dużych miast, który wpisuje się w ideę Smart City.  Blinkee kładzie nacisk na rozwiązanie problemów komunikacji miejskiej. Dostawca jednego z największych systemów elektrycznych skuterów miejskich w Europie.

PATRONAT MEDIALNY
© 2018 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki