PARTNERZY WYDARZENIA

PARTNER BRĄZOWY

Sprint
jest wiodącym integratorem systemów teleinformatycznych w kraju działającym od 1988 roku. Firma łączy kompetencje telekomunikacyjne z informatycznymi, co lokuje ją w segmencie szybko rozwijających się spółek najnowszych technologii. Siedziba główna firmy mieści się w Olsztynie, zaś oddziały w Gdańsku, Bydgoszczy, Warszawie i Szczecinie. Firma jest gotowa realizować usługi na terenie zarówno całego kraju, jak również Europy.

Grupa Sprint S.A. skupia spółki działające na szeroko rozumianym rynku teleinformatycznym, wśród których, znajdują się firmy: Sprint S.A, Cel-R sp. z o.o., Telekom Usługi S.A. i Internet Service sp. z o.o. Grupa Sprint zatrudnia obecnie około 600 pracowników.

Firma gwarantuje wykonawstwo prac na najwyższym poziomie, o czym świadczą posiadane kompetencje: certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001, certyfikat AQAP 2110 potwierdzający spełnienie wymagań NATO, dotyczących zapewnienia jakości w projektowaniu, pracach rozwojowych i produkcji , certyfikat AQAP 2210 potwierdzający spełnienie wymagań uzupełniających NATO dotyczących jakości oprogramowania, certyfikat spełnienia Kryteriów Wewnętrznego Systemu Kontroli (WSK). Ponadto o spełnieniu najwyższych standardów podczas realizacji naszych projektów świadczą zdobyte certyfikaty systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO/IEC 27001 oraz systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001. Jako jedni z nielicznych otrzymaliśmy wydane przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego Pierwszego Stopnia, potwierdzające pełną zdolność do zapewnienia ochrony informacji niejawnych oznaczonych klauzulą TAJNE.

Kontakt:

Sprint S.A.
10-062 Olsztyn, ul. Jagiellończyka 26 tel. +48 89 522 11 00, fax +48 89 522 11 25
sprint@sprint.pl, www.sprint.pl

PARTNER

Trapeze Poland jest częścią międzynarodowej grupy Trapeze, do której w ostatnim czasie dołączyły m.in. Trapeze Finland(wcześniej Seasam) i Trapeze Elgeba. Razem tworzymy i wdrażamy wiodące na rynku Inteligentne Systemy Zarządzania Komunikacją Miejską.

Wykorzystując najnowocześniejsze technologie przyczyniamy się do tego, aby transport publiczny w miastach Europy i całego świata był bardziej atrakcyjny, efektywny i przyjazny dla pasażerów, a jednocześnie łatwy w zarządzaniu i utrzymaniu.

Nasze oprogramowanie wspiera transport wielu rządowych oraz publicznych organizacji w Europie, Ameryce Północnej, Afryce, Azji i w regionie Pacyfiku, m.in. w metropoliach takich jak Londyn, Atlanta, Zurych, Hamburg, Toronto, Johannesburg, Kraków, Poznań i wiele innych.

PARTNER

Siemens to światowy lider w branży zaawansowanych technologii. Polska spółka koncernu istnieje od 1991 roku i oferuje rozwiązania, produkty, a także usługi inżynieryjne, doradcze i serwisowe z zakresu techniki transportu szynowego i drogowego, automatyki i techniki napędowej dla przemysłu, wytwarzania energii ze źródeł konwencjonalnych i odnawialnych, przesyłu i rozdziału energii, systemów zarządzania obiektami oraz techniki budynkowej. Oferta Siemensa dla polskiego sektora kolejowego jest dostosowana do potrzeb lokalnego odbiorcy i obejmuje innowacyjne, efektywne energetycznie, bezpieczne i przyjazne dla środowiska technologie w zakresie taboru szynowego Wśród nich znajdują się m.in. miejskie pojazdy szynowe – wagony metra i tramwaje, pociągi na trasy podmiejskie – elektryczne i spalinowe zespoły trakcyjne, pojazdy na trasy dalekobieżne – pociągi dużych prędkości, pociągi zespolone, lokomotywy – elektryczne, elektryczne z modułem manewrowym, spalinowe, a także wagony pasażerskie. Siemens oferuje także technologie z zakresu automatyki kolejowej w tym m.in. komponenty i systemy sterowania ruchem kolejowym, systemy automatyki kolejowej, systemy IT do zarządzania flotą wagonów, systemy monitorowania rozjazdów oraz urządzenia ETCS.

PARTNER

Systemy Autobusowe Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, produkcją, montażem oraz dystrybucją systemów automatycznej detekcji oraz gaszenia pożarów z układem autodiagnostycznym II generacji – system FiwaGuard. Montaż odbywa się na etapie produkcji w największych fabrykach autobusów tj. Solaris, Solbus, Man, Autosan.

Blokady alkoholowe oraz systemy gaszenia są montowane w pojazdach komunikacji publicznej (np. autobusach, tramwajach) o napędzie konwencjonalnym jak i elektrycznym, pojazdach flotowych oraz u odbiorców indywidualnych. Spółki należą do grupy kapitałowej Systemy Autobusowe. Firmy wyznaczają najnowsze trendy bezpieczeństwa w obszarze transportu publicznego jak i indywidualnego.

AutoWatch Polska Sp. z o. o. jest generalnym importerem oraz dystrybutorem blokad alkoholowych szwedzkiego producenta AutoWatch. Urządzenia AutoWatch są zgodne z polskimi i międzynarodowymi normami oraz mogą być stosowane w programach prewencyjnych. Spełnią wymogi Ministerstwa Sprawiedliwości
oraz Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa.

PARTNER

DPK System powstała w 1996 roku. Firma specjalizuje się w dwóch dziedzinach:

  • Elektronicznych systemach alarmowych
  • Systemach informatycznych dla transportu

Wieloletnie doświadczenie w zakresie importu i dystrybucji systemów alarmowych pozwoliło nam na rozwinięcie sieci sprzedaży na terenie całego kraju.

Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze oferujemy Państwu nie tylko usługi związane z zaopatrzeniem, lecz również pomoc techniczną i marketingową. Dzięki stałym badaniom marketingowym, jesteśmy w stanie indywidualnie dopasować ofertę do Państwa oczekiwań.

W zakresie oprogramowania specjalizujemy się w obsłudze firm transportowych, spedycyjnych, komunikacyjnych.
Nasze produkty maja dwojaki charakter – oferujemy:

  • pakiety „pudełkowe”
  • oprogramowanie „pod klucz” – dostosowywane do potrzeb naszego klienta

Sprzedaż naszych produktów poparta jest indywidualnym wdrożeniem oprogramowania jak również przeszkoleniem w zakresie jego stosowania.

PATRONAT HONOROWY
PATRONAT MEDIALNY
© 2019 PIRB. All Rights Reserved. Designed By Dariusz Niedźwiecki.